نتایج جستجو برای عبارت :

دانیل استیل، چطور می‌تواند این همه کتاب بنویسد؟/ خواندن این مطلب به نویسندگان و تولید کنندگان محتوا و . به شدت توصیه می‌شود

تازگی‌ها خبری از یکی از مصاحبه‌های دانیل استیل، نویسنده مشهور آمریکایی منتشر شده است. در این کتاب، از اسرار کاری خودش نوشته؛ این‌که چطور هنوز هم در سن هفتاد و یک سالگی،‌ می‌تواند سالی هفت تا کتاب بنویسد. آن‌وقت ما جوان‌ها در نوشتن یک مطلب روزانه هم می‌مانیم! خواندن دارد، اصول موفقیت او و تعهدی که به کارش داشته و دارد. 

۲۰ تا ۲۲ ساعت از ۲۴ ساعت شبانه‌روز را به نویسندگی‌ اختصاص می‌دهم!
مرده باشم یا زنده،‌ آسمان ابری باشد یا آفتابی من به
مهارت های تکنولوژی خود را توسعه دهید
مهارت های فنی به طور فزاینده ای پرمتقاضی است، بازاریاب محتوا در وردپرس یا سایر سیستم های مدیریت محتوا کار می کند. دیگر مهارت های محبوب شامل SEO، HTML، گوگل آنالتیکیز (و تجزیه و تحلیل های مشابه)، و همچنین CSS و برنامه نویسی می شود. بسیاری از شرکت ها مایل به آموزش افرادی هستند که دارای قابلیت های فنی اولیه برای استفاده از برنامه های خاص هستند، دیگر مهارت ها را می توان قبل از شروع کار از طریق برنامه های آموزش آنلا
چگونه کودکمان را کتاب خوان کنیم؟مجموعه: روانشناسی کودکان
کتاب خواندن کودک, کتابهای کودکان
با خواندن کتاب برای کودکان مهارت های کلامی کودک را تقویت کنید نه داشتن یک کلکسیون از رمان‌های نامدار در کتابخانه و نه هر هفته به شهرکتاب رفتن، هیچ یک نمی‌تواند از کودک‌تان یک کتابخوان حرفه‌ای بسازد. اگر خودتان با خواندن بیگانه باشید و اگر از تکنیک‌های ساده‌ای که می‌تواند کودک شما را کتابخوان کند، بی‌خبر باشید، رسیدن به چنین آرزویی یا ممکن نمی
کتاب خواندن مثل شمشیر دو لبه است. همان قدر که خوب است می‌تواند انسان را از هر چه کتاب است زده کند و  اعتمادتان به هر چه کتاب است را می‌تواند خدشه‌دار کند. هر کس باید یک روز بنشیند محاسبه کند که چقدر کتاب خوانده است که ارزشی برایش نداشته است. در واقع هزینه‌ای کرده‌ایم که برایمان فایده نداشته است. شاید شما هم مثل خیلی از انسانها بگویید نه به هر حال خواندن هر کتابی یکسری مزایا دارد. نمی‌دانم ولی برای من در زندگی هیچ چیز نمی‌تواند ارزش وقت و زم
از ابوالفضل بیهقی نقل است که هیچ کتابی نیست که به یکبار خواندن نیارزد یا هر کتابی به یکبار خواندن می‌ارزد. اما همه ما به تجربه دریافته‌ایم که بسیاری از کتاب‌ها به یکبار خواندن نمی‌ارزد حتی برخی کتاب‌ها ارزش ورق زدن هم ندارند. در شرایط بالعکس برخی کتاب‌ها هم هستند که همیشه و همه وقت می‌توان و باید آن‌ها را خواند. ارزش این کتاب‌ها اگر با تکرار خواندن افزوده نشود، کاسته هم نمی‌شود.
امروز ما با پدیده‌ای به نام انفجار مطبوعات و اطلاعات روب
کتاب آموزش سئو محتوا پادشاه است یک اثر کاملاً فارسی میباشد که در 98 صفحه نگارش شده است و شما میتوانید با استفاده از این کتاب نحوه نوشتن یک محتوای مفید را بیاموزید و حتی بیاموزید که چگونه گام به گام محتوا را بهینه کنید. شاید این کتاب یکی از کتاب های مرجع در زمینه آموزش محتوای جامع باشد که بتوانید آن را مطالعه کنید. در این کتاب آموزشی شما خواهید آموخت که چگونه یک کلمه کلیدی را در متن خود رعایت کنید و اینکه چگونه در محتوای خود بهترین بازاریابی را
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به
نقل از گاردین - یک کتاب کودک خوب به اندازه هر نوع اثر ادبی و چه بسا
بیشتر از آن مهم و ارزشمند است. خواندن و علاقمند شدن به یک داستان یا شعر
در کودکی این شانس را به ما می‌دهد که در بقیه عمر کتاب‌خوان یا شاید
نویسنده و هنرمند شویم. یکی از کارهایی که برای کمک به این امر انجام گرفت
انتخاب ملک‌الشعرای کودکان بود.
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
‍ نقد و تحلیل کتاب چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟

"نماز ادب است. در پیشگاه خدا مودب باشیم . "
کتاب چگونه یک نماز خوب بخوانیم اثر اقای پناهیان است که برگرفته از مجموعه سخنرانی های ایشان میباشد.در ابتدا که نام کتاب را میخوانی تصور میشود که در مورد آموزه های دینی است و مطالبی خشک و کسل کننده دارد اما بالعکس با شروع کردن به خواندن آن تفاوت این کتاب حس میشود. کتاب با دیدگاهی کاملا جدید و کاربردی به موضوع نماز و راه حل های خواندن یک نماز خوب نگاشته شده
چند کاری که من خودم انجام میدم و حالم حداقل یه پله بهتر میشه را برای شما می‌نویسم:
خواندن چند صفحه از یه کتاب
خواندن شعر
خواندن یه داستانک که حال خوب کن باشه
پیاده روی و قدم زدن
نگاه کردن حیوانات و بازی آنها
خلوت کردن و صحبت با خود
نوشتن در مورد حالمون که چرا بد شده و چطور می‌تونم اون را بهتر کنم
صحبت با یه دوست قدیمی
پرداختن به کاری که دوست داری (من خودم کار با کامپیوتر و نقاشی)
شما چکار می‌کنید که حالتون بهتر بشه؟ برام بنویسید
منظور از طول محتوا تعداد کلمات و کاراکترهای می باشد. همین مقاله که در
حال مطالعه آن هستید یک محتوا است. می خواهم به شما بگویم که اگر این مقاله
من طولانی باشد چه تاثیری می تواند بر سئو محتوا داشته باشد.
Importance of Content Length in SEO
حتما می دانید که یک محتوای خوب از نظر سئو و طبق گفته گوگل باید حداقل
۳۵۰ واژه داشته باشد. البته این مقدار برای چند سال پیش بود، من پیشنهاد می
کنم برای مطالب، محصولات و صفحات سایت خود حداقل ۵۰۰ کلمه محتوا بنویسید.
اما اگر تع
کار شرکت تولید محتوا به جهت نوشتن محتوا های مفید و پرکاربرد بسیار حائز اهمیت است، به این دلیل که محتوا برای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از هدف های اصلی جهت رسیدن به سود زیاد است.
این موارد جز مباحثی هستند که در این مقاله قصد داریم، راجع به آن‌ها بیشتر بنویسیم و بیشتر بدانیم، تا اگر شما در ابتدا یا میانه کار هستید یا حتی اگر کسب و کار خود را شروع کرده‌اید ولی در تولید محتوا با مشکلاتی مواجه شده‌اید، در سایت الو محتوا این مشکلات با تولی
کار شرکت تولید محتوا به جهت نوشتن محتوا های مفید و پرکاربرد بسیار حائز اهمیت است، به این دلیل که محتوا برای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از هدف های اصلی جهت رسیدن به سود زیاد است.
این موارد جز مباحثی هستند که در این مقاله قصد داریم، راجع به آن‌ها بیشتر بنویسیم و بیشتر بدانیم، تا اگر شما در ابتدا یا میانه کار هستید یا حتی اگر کسب و کار خود را شروع کرده‌اید ولی در تولید محتوا با مشکلاتی مواجه شده‌اید، در سایت الو محتوا این مشکلات با تولی
خب بریم سراغ معرفی یک کتاب:
تولستوی و مبل بنفش
نینا تصمیمی میگیرد یک سال هر روز یک کتاب بخواند. وقتی صفحات اول کتاب بودم با خودم گفتم چه کار سختی، هر روز یک کتاب را تمام
کردند یعنی هیچ وقت دیگه ای برای بقیه کارهایت نیست.اما نینا تمام یک سال کتاب خواند و حتی من را هم بیشتر از قبل عاشق کتاب 
کرد.
قبل از این کتاب، کتاب لذت خواندن در عصر حواس پرتی را خواندم و اینجا اعتراف میکنم که کتاب تولستوی و مبل بنفش دقیقا حرف های 
کتاب قبلی را زد اما جذاب تر و سا
تشنگی پیرمرد ۷۸ ساله به نام جمعه در خواندن کتاب‌ها در کتاب فروشی‌های پل سرخ در غرب کابل نظر همه را جلب کرده. او می‌گوید:”در زمان‌های ما نه کتاب بود و نه کتابچه و قلم، نه مکتب بود و نه جای درستی که مردم بچه‌ها و دخترهایشان را در آنجا بفرستند تا سواد یاد بگیرند.”
ادامه مطلب
تشنگی پیرمرد ۷۸ ساله به نام جمعه در خواندن کتاب‌ها در کتاب فروشی‌های پل سرخ در غرب کابل نظر همه را جلب کرده. او می‌گوید:”در زمان‌های ما نه کتاب بود و نه کتابچه و قلم، نه مکتب بود و نه جای درستی که مردم بچه‌ها و دخترهایشان را در آنجا بفرستند تا سواد یاد بگیرند.”
ادامه مطلب
یکی  از روش های مفید در دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوای خوب است. این محتواها به شما کمک می کند تا در نتایج جست و جو دیده شوید. اما قبل از شروع باید نکاتی را در نظر بگیرید.
استراتژی تولید محتوا
مثل استراتژی تولید محتوا که مشخص می کند چطور و چگونه می خواهید به اهداف خود دست پیدا کنید. بعد از تعیین استراتژی تان لازم است که تیم تولید محتوایتان را تشکیل دهید. 
تیم تولید محتوا
ترکیب این تیم خیلی بستگی به زیرساخت ها و اهداف شما دارد. ممکن است یک تیم یک
استفاده از ریتالین برای بهبود تمرکز 
از آنجا که قرص ریتالین خواصی شبیه آمفتامین دارد، دانشجویان به دلیل تأثیر آن در درمان خواب آلودگی در طول روز، برای درس خواندن و یا مهمانی‌های شبانه‌شان  این قرص‌ها را مصرف می‌کردند. در سال‌های اخیر مصرف این دارو در کشور ما نیز رو به افزایش گذاشته است که عدم آگاهی از آثار و ویژگی‌های این قرص می‌تواند نگران‌کننده باشد. شمار استفاده‌کنندگان از دارو‌ی «ریتالین» که می‌تواند باعث افزایش تمرکز، قدرت و
این روزها باید یه جورایی خودمون را در خانه سرگرم کنیم. قرنطینه خانگی اگر با برنامه ریزی مناسب همراه نباشه، حسابی خسته کننده است. 
یکی از چیزهایی که همیشه علاقه داشتم یاد بگیرم کنده کاری روی چوب بود. ولی متاسفانه اقدام به خرید ادوات مربوط بهش نکرده ام. ولی حتما باید یادم باشه که در اولین فرصت بعد از رفع این بلای کرونا، بروم و وسیله هاش را بخرم. بهر حال همیشه عاضق کار با چوب بوده ام.
ولی فکر کردم چه کار دیگه می تونم انجام بدم. یکی از چیزایی که به و
 تولید محتوا یعنی ایجاد و نوشتن یک نوشته!! 
و یا بوجود آوردن یک محتوای مکتوب یا دیجیتال، در فضای واقعی و یا مجازی.حالا یک کتاب یا مقاله یا مطلبی در یک وبلاگ یا سایت، و یا پستی در اینستاگرام و تلگرام و یا موزیک و عکسی که در یک صفحه وب آپلود می کنید و… . در واقع محتوا، فقط نوشته نیست.نوشته اولین چیزی است که در خصوص محتوا به ذهن میرسد.محتوا میتواند متنی، تصویری، ویدئویی، گرافیکی، صوتی و … باشد.
همه اینها نوعی از انواع تولید محتواست.
اما امروز و شر
ما عاقبت پیر خواهیم شد
گاهی به پای هم، گاهی به پای دیگران
این حسی بود که در حین خواندن مادام بوواری داشتم.

+من مدتی بود حال خوشی نداشتم. درسهای دانشگاه را به زحمت زیاد پیش میبردم و اصلا کتاب نمیخواندم. از خدا میخواهم که دیگر هیچوقت به این حال و روز دچار نشوم. من بدون خواندن، بدون نوشتن و خیالبافی کردن هیچ خواهم شد.
کتاب خواندن مثل این میماند که نویسنده بشکن بزند و ما برقصیم. اینچنین سمفونی شورانگیز!
سیستم های مدیریت محتوا ( CMS ) یک نرم افزار تحت وب مانند وردپرس می‌باشد که امکان ایجاد سطوح مختلف دسترسی را برای مدیریت چندگانه سایت فراهم می‌کند. در این مقاله به معرفی سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) می‌پردازیم و ویژگی‌های سیستم مدیریت محتوا را بیان خواهیم کرد.

سیستم مدیریت محتوا ، ترجمه عبارت content management system یا CMS است ، که به معنای سیستمی است که به کمک آن محتوای سایت مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بر
محتوا اساس کلیه فعالیتهای بازاریابی و تجارت را تشکیل می دهد. شما نمی توانید روز خود را بدون نوشتن ، خواندن یا تبلیغ مطالب به یک روش یا دیگر بگذرانید.با این حال ، ایجاد محتوای منحصر به فرد ، با کیفیت بالا ، مرتبط و مفید که مخاطبان شما را به خود جلب می کند ، کار آسانی نیست. برای ایجاد محتوا که به شما در دستیابی به شما کمک می کند ، زمان و تلاش زیادی لازم است بازاریابی محتوا اهداف.خوشبختانه ، لازم نیست همه این موارد را به صورت دستی انجام دهید. بسیا
..::هوالرفیق::..
سلام، اینبار یه سوال از شما دارم؛ تا حالا شده از خواندن یا نوشتن بترسید؟ بی‌حوصله بشید چطور؟
داستان من از اونجا شروع میشه که دقیقا از یک سال و نیم پیش، زمانی که تصمیم گرفتم برای یک مدت کانال KAARK رو متوقف کنم، دیگر نه حوصله ی نوشتن را داشتم نه حوصله خواندن. حتی گاهی وقتی می خواهم بنویسم نگران می‌شود، دلیل آنکه این وبلاگ هیچ نظم و ساختاری ندارد و مطالب را به سادگی هر چه تمام تر می نویسم همین است...
ادامه مطلب
در گزارشی به بررسی دلایلی که داشتن استراتژی مشخص در زمینه‌ی تولید محتوا را لازم می‌کند، می‌پردازیم.امروزه کارآمدی بازایابی محتوا بر همه ثابت شده و به جزیی جدایی‌ناپذیر از پروسه‌ی جلب اعتماد مشتری تبدیل شده است که نهایتا می‌تواند به تحولات مثبت در کسب و کار شما بیانجامد. مطالعات مختلف نشان داده است که افراد تصمیم‌گیر در حوزه‌ی بیزنس تمایل دارند اطلاعات خود از یک شرکت را از طریق مقالات به دست آورند تا از طریق تبلیغات. اما مانند بیشتر ت
در گزارشی به بررسی دلایلی که داشتن استراتژی مشخص در زمینه‌ی تولید محتوا را لازم می‌کند، می‌پردازیم.امروزه کارآمدی بازایابی محتوا بر همه ثابت شده و به جزیی جدایی‌ناپذیر از پروسه‌ی جلب اعتماد مشتری تبدیل شده است که نهایتا می‌تواند به تحولات مثبت در کسب و کار شما بیانجامد. مطالعات مختلف نشان داده است که افراد تصمیم‌گیر در حوزه‌ی بیزنس تمایل دارند اطلاعات خود از یک شرکت را از طریق مقالات به دست آورند تا از طریق تبلیغات. اما مانند بیشتر ت
تایپ این مطلب رو در حالی شروع میکنم که مطمئن نیستم چطور میخوام انجامش بدم، چطور قراره پیش بره و چطور میخواد تموم بشه!
هوم! خب، روش خیلی جالبی برای تولید محتوا نیست ولی بالاخره باید از یک گوشه ای شروع کرد دیگه!
ماجرا از این قراره که میخوام درباره ی موضوعی صحبت کنم که خیلی وقت هست که در پستهای مختلف، پاسخ به کامنتها و یا در بخش گفتگو، وعده ی پرداختن به اون رو داده بودم اما هربار به دلیل بزرگ بودن و گستردگی موضوع، به سمت نوشتنش نمی رفتم. تا الآن!
ا
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
آیا تا به حال شنیده اید که "محتوا پادشاه است" است؟ اگر چه بازاریابی محتوا فقط به یک راه برای کنار گذاشتن رقبای شما تبدیل شده است، اکنون برای هر برند مدرن ضروری است.
بازاریابی محتوا در قلب موفقیت آمیز ترین کمپین های بازاریابی دیجیتال قرار دارد. پشت هر نام تجاری بزرگ، ثروتی از محتوای با ارزش و مرتبط است که واقعا با مخاطب شرکت ارتباط دارد.
برای کمک به شما در درک اهمیت بازاریابی محتوا، ما لیستی از مزیت های برتر را که بازاریابی محتوا می تواند برای
خواندن کتاب به روش های مختلفی در موفقیت و ثروتمند شدن شما تاثیرگذار است پس آنرا جدی بگیرید و وقت ویژه ای را به خواندن کتاب اختصاص دهید.
در این مقاله به نقل از مجله موفقیت قصد داریم تا لیستی از بهترین و پروفروش ترین کتاب های حوزه موفقیت و پیشرفت شخصی را معرفی کنیم پس با آلامتو همراه شوید.
ادامه مطلب
خیلی وقتها بین افرادی که کتاب می خوانند و دوستانی که با کتاب بیگانه هستند بحث در می گیره. غالبا بیگانگان با کتاب استناد می کنند که خواندن کتاب به تنهایی کافی نیست و باید عمل هم کرد. ولی افرادی که کتاب می خوانند نه تنها خواندن کتاب را سرگرمی خود معرفی می کنند یادگیری نگارش و اصول را نیز مطرح می کنند.
نگاه من طور دیگری است
به نظرم خواسته یا ناخواسته وقتی کتاب می خوانیم با منطق آشنا می شویم و در این صورت ذهنمان جستجوگر می شود و آنگاه هر صحبتی را به
تا اینجا با نحوه ی کار و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ آشنا شدیم . در این مقاله سعی می کنیم با  یکی از پایه های دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم . تولید محتوا مدت هاست که وجو داشته . چه در سالیان قبل به شکل نوشتن بلاگ های کوچک و بزرگ چه حتی به شکل نوشتن انشا در دوران ابتدایی . احتمالا شما هم مثل من هیچ وقت فکر نمی کردید که دوره ای برسد که همان نوشتن ساده ی انشا به زیرشاخه ای در حوزه ای بدل گردد که نامش تولید محتوا شود و به کسی که آن را تولید م کند بگوییم
تا اینجا با نحوه ی کار و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ آشنا شدیم . در این مقاله سعی می کنیم با  یکی از پایه های دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم . تولید محتوا مدت هاست که وجو داشته . چه در سالیان قبل به شکل نوشتن بلاگ های کوچک و بزرگ چه حتی به شکل نوشتن انشا در دوران ابتدایی . احتمالا شما هم مثل من هیچ وقت فکر نمی کردید که دوره ای برسد که همان نوشتن ساده ی انشا به زیرشاخه ای در حوزه ای بدل گردد که نامش تولید محتوا شود و به کسی که آن را تولید م کند بگوییم
چطور فکر دیگران را براحتی بخوانیم

آیا مایلید به افکار کسی که
کنار دستتان نشسته است پی ببرید؟ اگر با افراد زیادی مواجهه شده باشیم می
توانیم بسیاری از افراد را حتی از نوع صحبت کردنشان نیز بشناسیم اما این
شناخت در مواجهه حضوری با دانستن بسیاری از حالات اثبات شده در علم
روانشناسی بهترین شناخت را نسبت به دیگران برایمان به ارمغان می اورد.
ادامه مطلب
اخیرا کریسی رایان، کتاب درمانگر در مصاحبه‌ای که با نشریه هنگ‌کنگی ساوث چاینا مورنینگ پست داشته در‌باره تاثیر مطالعه بر سلامت روان صحبت کرده که حاوی نکات مفیدی است.

به گزارش خبرگزاری «ایبنا»، وی درباره اینکه خواندن کتاب در اوضاع بحرانی شیوع کرونا در عصر تکنولوژی و ظهور شبکه‌های اجتماعی متعدد چگونه می‌تواند مفید باشد توضیح داده است: «یک جمله بسیار معروف از نمایشنامه "پسران تاریخ" نوشته الن بنت نقل می‌کنم که می‌گوید :
«بهترین زمان‌
با سلام...من علی رضا دهقان زاده هستم ما در یک روز به کتابخانه عمومی رفتیم با زعیمیان و بابایی و من و معلم رفتیم کارمان که آنجا تمام شد معلم گفت بیایید برویم مغازه آقای توکلی کتاب بخوانیم ما هم قبول کردیم و رفتیم آنجا که رسیدیم کتاب های رنگا رنگ آنجا بود من و بچه ها کتاب ورداشتیم وشروع  به خواندن کردیم فکر کنم بابایی هم کتاب خواندن را خیلی دوست داشت چون داشت زیاد کتاب میخواند همان موقع ابراهیمی به جمع ما اضافه شد و او هم کتاب خواند بعد از چند سا
تولید محتوا چیست؟ امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

ادامه مطلب
شروع کرده‌ام به خواندن کتاب «آداب روزانه» این کتاب روزانه‌ای زندگی ۱۶۱ انسان مهم تاریخ را بررسی می‌کند. راستش توان خواندن ندارم، ضعف می‌کنم از حس ناخوشایندی که از خودم دارم.  من یک دوره‌ی طولانی چنین منظم بودم منتها دوباره ول شدم و این کتاب من را جلوی خودم میگذارد و دچار عذاب وجدانم می‌کند. منتها باید بخوانم و دوباره آن منِ ایده‌آل را شکل دهم.
همون برنامه کتابخوانی کار دستم داد
همیشه از خواندن کتاب پی دی اف بدم میومد.
ولی از مواهب کرونا عادت دادن من به خواندن کتاب پی دی اف و گوش دادن فایل صوتی کتاب بود

این کتابها برام عالی بود
خیلی معرکه بود

خدایا خودت میدونی بعد این همه شب که هی دل دل میکردم بیام اینجا بنویسم 
چرا امشب اومدم اینجا
خدایا امیدم به توست
تنها تو را دارم و تنها از تو میخواهم
آمین
بلند خواندن باعث افزایش مهارت‌های زبان می‌شود. بلند خواندن به فهم عمیق‌تر دستور
زبان، مفاهیم جمله‌ها کمک می‌کند و پیش زمینه دانستن معانی کلمات و خلاصه
ادبیات شود. باعث ارتقای خلاقیت فکر بچه ها می‌شود. گوش کردن به کتاب‌ها سبب
می‌شود آن‌ها در دنیای تخیل غرق شوند. کودکان می‌توانند همراه با شخصیت‌ها
به مکان‌های دور بروند. با احساسات شخصیت‌ها زندگی کنند، کنجکاو شوند و
مخلوق‌های عالی و دنیاهای باشکوه جدید و خیلی چیزهای دیگر را تجربه
تولید محتوا چیست؟
آوینا کائوشیک در پاسخ سؤال محتوا چیست ؟ بیان می ‌کند: «محتوا هر چیزی است که به زندگی خواننده ارزشی می ‌افزاید. این ارزش‌ ها با کمک کردن به مخاطب در انجام بهتر شغل خود ، دقیق‌تر شدن آن‌ ها ، خندان ، سرگرم کردن آن‌ ها و آموزش فراهم می ‌شود.»
برخی دیگر  محتوا را چنین تعریف می ‌کنند: “محتوا ارائه اطلاعات با یک هدف خاص به مخاطبان از طریق یک کانال و در یک فرم خاص است”. این تعریف دارای پنج جزء است:
اطلاعات ، هدف ، مخاطب ، کانال ، ف
دستورالعمل های زیر می تواند جهت بهبود خواندن زبان و درک مطلب به شما کمک کند:

1.  مانند هر مهارت دریافتی* دیگر، برای پیشرفت در خواندن هیچ راهی جز خواندن بیشتر وجود ندارد. به عبارت دیگر، باید اشتهای خود را برای خواندن افزایش دهید، و آن را به یکی از عادات روزانه خود بدل کنید. برخی محققان بر این باورند که باید "خواننده ای حریص" باشید.
ادامه مطلب
کتاب Read This Intro اولین سطح از مجموعه چهار سطجی Read This است و سطح دشواری آن نیز نسبت به سایر کتاب های این مجموعه نیز طبیعتا پایین تر است. این کتاب دارای 5 فصل می باشد و هر فصل دارای 3 متن است. در ادامه هر متن برای سنجیدن مهارت درک مطلب مخاطبان، در کتاب تمرینات و فعالیت هایی در خصوص آن متن نیز ارائه شده است. هر متن در مورد موضوع خاصی است. محتوای هر متن سعی شده است شامل اطلاعات جالبی باشد که مخاطبان به خواندن آن و انجام تمرینات مرتبط علاقمند شوند. این کتا
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

ازش می پرسم چطور میتونی انقدر زیاد بخونی؟ میگه از وقتی الفبا یادگرفتم زمین و زمان رو خوندم هرچی تابلو بود هر چی نوشته رو شیشه مغازه ها بود هر روزنامه ای، هر پشت نوشته ی کامیونی همه رو مثل شکارچیی که قراره نوشته شکار کنه. آخرش این شد که به کتاب خوندن علاقمند شدم و معتاد.
(قصر ذهن من-1)

تایپ این مطلب رو در حالی شروع میکنم که مطمئن نیستم چطور میخوام انجامش بدم، چطور قراره پیش بره و چطور میخواد تموم بشه!
هوم! خب، روش خیلی جالبی برای تولید محتوا نیست ولی بالاخره باید از یک گوشه ای شروع کرد دیگه!
ماجرا از این قراره که میخوام درباره ی موضوعی صحبت کنم که خیلی وقت هست که در پستهای مختلف، پاسخ به کامنتها و یا در بخش گفتگو، وعده ی پرداختن به اون رو داده بودم اما هربار به دلیل بزرگ بودن و گستردگی موضوع، به سمت نوشتنش نمی
هفت اشتباه مخرب در بازاریابی محتوا
امروزه بازاریابی محتوا یکی از پیش‌نیازهای اصلی تبلیغ محصول است. اما در این روش از چه خطاهایی باید خودداری کرد؟
شاید بازاریابی محتوا، مفهوم جدیدی به‌نظر برسد؛ اما این روش از صدها سال قبل کاربرد داشته است. داستان‌گویی یکی از قدیمی‌ترین شکل‌های ارتباطی است. برای مثال بنجامین فرانکلین، با انتشار کتابی به‌نام سالنامه‌ی ریچارد فقیر، به کسب‌وکار چاپ خود کمک کرد.
امروزه، بازاریابی محتوا یکی از پیش‌نیاز
عنوان:باستر خرگوشک عاشق کتاب خواندنه
نویسنده:پیتر پنتلی
ناشر:چکه
کتاب «باستر خرگوشک عاشق کتاب خواندنه» داستان خرگوشکی است که عاشق کتاب خواندن است اما دوستانش علاقه‌ای به خواندن ندارند و فکر می‌کنند کتاب خواندن کسل‌کننده است. در یک روز بارانی که خرگوشک و دوستانش نمی‌توانند از خانه بیرون بروند، خرگوشک کتاب‌هایش را به آن‌ها امانت می‌دهد تا بخوانند و سرگرم شوند.
دوستان باستر خرگوشک آنچنان غرق داستان‌ها می‌شوند که پس از بند آمدن باران
تولید محتوا چیست؟ سفارش تولید محتوا
آیا تولید صرفاً به محتوای متنی ختم می ‌شود؟
پاسخ به این سؤال نیز قطعا خیر است زیرا محتوای متنی یکی از 4قالب  اصلی تولید محتوا است و صوت ، ویدئو و تصویر نیز دیگر قالب‌ های تولید محتوا محسوب می ‌شوند.
حال وقت پرداختن به تعریف علمی  محتوا است:
اگر محتوا را: “ ارائه اطلاعات با یک هدف خاص به مخاطبان از طریق یک کانال و در یک فرم خاص”  تعریف کنیم پنج جزء اصلی این تعریف عبارتند از:
اطلاعات
چه ایده‌ هایی را منتشر م
بازاریابی محتوا یکی از روش‌های بازاریابی است که امروزه نسبت به سایر روش‌های بازاریابی از اهمیت خاصی برخوردار است. این روش بازاریابی البته مانند بیشتر روش‌های بازاریابی دیگر برای عموم کسب و کارها چندان به راحتی قابل دسترسی نیست؛ زیرا هم تولید محتوا فرآیندی زمان‌بر و دشوار است و هم آگاهی از ریزه‌کاری‌ها و پیچیدگی‌های مقاله سئو موضوعاتی هستند که هر کسب و کاری نمی‌تواند از عهده آن‌ها برآید. به همین خاطر معمولاً کسب و کارها تمایل دارند
با گسترش رادیو و تلویزیون و قبل از توسعه‌ی علم الکترونیک و دیجیتال، اصطلاح رسانه های الکتریکی یا Electric Media مطرح شد.بزرگان و تحلیل‌گران رسانه از همان زمان، بحث فراگیر شدن رسانه و دسترسی انبوه به محتوا و رسانه را مورد توجه قرار دادند.نورمن آنجل، مارشال مک لوهان،  ژان بودریار، نیل پستمن و اروینگ گافمن از جمله افرادی بودند که چالش محتوا را در عصر رسانه های الکتریکی مطرح می‌کردند.اما طبیعتاً چون در آن مقطع، تولید محتوا هم‌چنان محدود به بخش کو
بازاریابی محتوا استفاده از محتوا برای جذب مخاطب و ترجمه آن به فروش است. ویژگی SEO محتوای بهینه سازی شده موتور جستجو را ایجاد می کند تا بتوانید توجه وب سایت های موتورهای جستجو را به خود جلب کنید. نحوه تهیه مطالب شخصی خود یا نوشتن مطالب خود را تعیین می کند که چقدر سریع …hillbilly.ir/seo-یا-بازاریابی-محتوا-چیست؟/
---@infojobseo
مشاهده مطلب در کانال
تحقیقات نشان داده بچه‌‌های ۴ تا ۵ ساله‌ای که سه تا پنج بار در هفته برایشان کتاب خوانده می‌شود، نسبت به سایر همسالان خود، تیزفهم‌تر هستند.

کتاب خواندن برای فرزند، تاثیرات ماندگار هم برای والدین و هم برای کودکان دارد. با این کار می‌توانید کیفیت زمان با هم بودنتان را بالا ببرید، چون فرزندتان می‌داند که در این هنگام، تمام تمرکز و حواس پدر یا مادرش فقط معطوف به اوست. 

کتاب خواندن برای فرزندتان به نفع مهارت‌های خواندنی او در مدرسه نیز خو
دیدین چطور کلی از زمستون گذشت،چطور این ترم تموم شد،دی که رفت یادم اومد چطور خودمو از کتاب خوندن عقب کشیده بودم،جز کتابای درسی دست به هیچ کتابی نزدم و راستش زیاد به خودم بابت امتحانا سختی ندادم هنوز نتیجه ی تنبلیام نیومده و نمیدونم چه کردم من هنوز امیددارم که اتفاق خوبی قراره بیوفته اما از تایمش اطلاعی ندارم،خیلی کارا انجام دادم،از دیدن ح.ه و آشنایی با م.آ و و ونوشتمشون ازم رمز نخواین من خجالت میکشم.
به زودی قراره استارت یه کتاب رو بزنم که حس
تولید محتوای با کیفیت برای موتورهای جستجوگر و بازدیدکنندگان سایت شما باید بهینه شود و تولید محتوای با کیفیت انواع مختلفی دارد که باید به خوبی نوشته شود و در موضوعاتی باشد که بیشتر مربوط به مخاطبان شما است. برای رشد کسب‌وکار، باید محتوای آنلاین با کیفیت‌تری تولید کنید تا آوازه‌ی محصول، خدمات و شرکت‌تان مثل طوفان کاترینا بین مردم بپیچد ( با این کار بهبود سئو هم انجام داده‌اید). در ثانی، محتوای سایت شما، باید مشتریان را به تعامل بیشتر وا
۱- راجع به محیط پیرامون آگاه‌تر می‌شوند:بچه‌ها در این سن دوست دارند بدانند هر چیز در دنیا چگونه کار می‌کند. از آنجا که در این سن  هر چیزی و هر اتفاقی می‌تواند برای آنان جنبه آموزنده داشته باشد لازم نیست برای آموزش و تربیت کودک دو ساله خود نگران آموزش‌های رسمی آنان در مهد کودک باشید. جمع کردن برگ‌های خشک پاییزی، بزرگ شدن دانه عدسی که در یک گلدان کوچک کاشته‌اید یا حتی حرکت ماهی‌های قرمز در تنگی کوچک، بهترین کارگاه کسب تجربه و مهارت‌های ز
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
سوال مهمی است
چرا باید شاخ‌های اینستاگرام سلبریتی‌های خانوم باشند؟
چرا دین جذابیت کافی را ندارد که پر جمعیت‌ترین پیج اینستا یک پیج مذهبی باشد؟
غریزۀ شهوت قدرتمندتر است یا فطرت الهی؟
اگر همه فطرت الهی داریم پس چرا همیشه دو گروه کافر و مسلمان وجود دارند؟
چرا جوان‌ها بیش از این که به مسجد رفتن و قرآن خواندن اعتیاد پیدا کنند به خودارضایی و تماشای پورنوگرافی اعتیاد پیدا می‌کنند؟
کتاب خواندن و عالم شدن لذت بیشتری دارد یا دیدن پیج یک واینر ای
درباره این روز فرخنده و مبارک، روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار منظورم است، میتوانم بگویم که هیچ هم نباید به جناب حافظ گوش دهیم! مصرع بالا را عرض میکنم؛ اتفاقا این روزها برای کتاب خواندن نه باید منتظر فراغت موعود! بود و نه حتی منتظر یک جای خلوت و آرام و کتابخانه و اتاق مطالعه و چمن و گل و گلزار... بلکه در هرحالی و جایی باید خواند؛ اتوبوس، مترو، صف، مطب دکتر، استراحت بین کارهای خانه، هنگام ترافیک حتی هنگام پخش آگهی بازرگانی!
نکته دیگر اینکه دنبال
تولید محتوا چیست؟
تولید محتوا در حقیقت ایجاد و انتقال پیام و محتوای مناسب برای مخاطبان هدف در وبسایت و شبکه های مجازیه.
هدف از تولید محتوای خود را مشخص کنید.
اولین قدم برای تولید محتوا، داشتن ایده است. ایده چه جوری تولید میشه؟ وقتی دارین تولید محتوا می کنید باید ایده داشته باشین. ایده هم همون هدفه. یعنی در واقع باید ایتدای تولید محتوا هدفتونو مشخص کنید.
اهمیت تولید محتوا در بالا بردن رتبه سایت در گوگل 
مسئله تولید محتوا انقدر مهمه که سال ٢٠١
کتابخوانی راهیست برای کسب دانش و رسیدن به بلوغ فکری، هر هدفی که از خواندن کتاب داشته باشید بی شک باز هم سود خواهید برد چه کتاب های آموزشی بخوانید یا آنکه کتاب داستان و رمان.
اما پیش از هر کاری باید خود را به خواندن کتاب عادت دهید. از وقتی که گوشی های هوشمند و اینترنت پر سرعت فراگیر شده دیگر عادت به خواندن کتاب خیلی دشوار شده! مواردی که باعث می شوند شما یک فرد کتابخوان نباشید از این قرارند:
ــ احساس میکنیم سرعت خواندن ما بسیار کند است و پیشرفت خ
این روزها زیاد این عبارت تولید محتوا را زیاد می شنوید.
خیلی ها هم این عبارت را به کلمات دیگر وصل می کنند تا عنوان خود را ویروسی کنند و به سرعت بین مردم انتشار دهند.
مثلاً تولید محتوای ارزشمند، تولید محتوای سئو ، کسب در آمد از طریق تولید محتوا یا موارد این چنینی دیگر.
اما واقعاً تولید محتوا چیست؟

حتما می دانید که طی ند سال اخیر گوگل به یک غول جست جو گر تبدیل شده است.
موتور جست جو گری که به واسطه الگوریتک ها و هوش مصنوعی قدرتمندی که دارد هیچ چیز

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات

این روزها بازار تولید محتوا بسیار داغ شده است. تولید محتوا در واقع قلب تپنده وب سایت‌های مخاطب محور است. هر چه کیفیت مطالبی که در یک وب سایت منتشر می‌شوند بیشتر باشد، گوگل هم رتبه بهتری در نتایج جستجو برای وب سایت در نظر می‌گیرد. اگر بخواهید در این زمینه فعالیت کنید یا برای وب سایت خودتان محتوا تولید کنید ممکن است از خودتان بپرسید:
چطور می‌توانم یک محتوای با کیفیت تولید کنم؟
چه فاکتورهایی در کیفیت محتوا تاثیرگذارند؟
اصلا سئو محتوا یعنی
بهترین سایت ها برای تولید محتوا امروزه وب مستران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. چراکه با توجه به گسترش کسب وکارهای اینترنتی امروزه نیاز به تولید محتوا و بازاریابی محتوایی بیشتر از قبل احساس می شود. سایت هایی که می خواهند رنک آن ها در رتبه بندی گوگل در برترین جایگاه ها قرار داشته باشد نیازمند همکاری با بهترین شرکت های تولید محتوا هستند تا بتوانند با قرار دادن محتواهای یونیک و همچنین محتوایی سئو شده نظر مخاطبان بیشتری را به خود جذب نمایند.
یکی از بزرگترین دلایل برای خواندن کتاب، کسب دانش است. کتاب ها منبع غنی از اطلاعات هستند. مطالعه کتاب در مورد موضوعات مختلف در کنار دادن اطلاعات، عمق موضوع را نیز برای فرد افزایش می‌دهد. هر وقت کتاب می‌خوانید، اطلاعات جدیدی یاد می‌گیرید که در غیر این صورت مشخص نیست چطور می‌توان به این اطلاعات دست یافت.منبع : آراد مگ
     مثلا من همان دختر روستایی باشم که صبح ها بعد از نماز صبح می رود شیر گاو ها را می دوشد و تخم مرغ ها را جمع میکند دِ بدو می رود مدرسه و ظهر ها هنوز از راه نرسیده و ناهار خورده نخورده ظرف ها را زیر منبع آب توی حیاط می شوید و بعد می رود توی گنجه ی خالی زیر رخت خواب ها به درس خواندن و درس خواندن و درس خواندن تا شب و دوباره فردا روز از نو. و تو پسر سرباز یکی از خانه های آن سر آبادی باشی که هر  بار بیایی مرخصی، مادرت در کلاس قرآن با این توضیح که از زمان
بازاریابی محتوا استفاده از محتوا برای جذب مخاطب و ترجمه آن به فروش است. ویژگی SEO محتوای بهینه سازی شده موتور جستجو را ایجاد می کند تا بتوانید توجه وب سایت های موتورهای جستجو را به خود جلب کنید. نحوه تهیه مطالب شخصی خود یا نوشتن مطالب خود را تعیین می کند که چقدر سریع …The post SEO یا بازاریابی محتوا چیست؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3aAl4p3
مشاهده مطلب در کانال

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
میم روانشناسی خوانده و در یک کلینیک مشغول است. یک بار می‌گفت یک روانشناس اگر کارش را درست انجام بدهد، نمی‌تواند بیش از تعداد مشخصی مراجعه‌کننده را پذیرش کند. درگیر یک مراجعه‌کننده شدن ظرفیت خاصی می‌خواهد و حالا مگر یک روانشناس چقدر می‌تواند پذیرای این مشکلات و درگیر شدن‌شان، باشد؟ انسان است. اگر بخواهد واقعا کارش را درست انجام دهد تعداد خاصی بیشتر در توانش نخواهد بود.
برای این روزهای عید شش رمان نوجوان جدید خریده بودم که بخوانم. دو تای
بهترین سایت دانلود کتاب صوتی
کتاب خواندن و کسب اطلاعات در زمینه های مختلف آگاهی شما را بالاتر برده و باعث می شود با فکر بازتر و دید وسیع تری به مسائل اطراف تان بنگرید. در این صورت بهتر می توانید مسیرتان را در این زندگی شلوغ و پر از هیاهو پیدا کنید. اما غرق شدن در این زندگی شلوغ دیگر فرصتی برای کتاب خواندن برای شما باقی نگذاشته است؛ استفاده از کتاب صوتی رایگان یک راهکار مفید برای حل این مشکل است. استفاده از این روش جایگزین مناسبی برای روش های
این کتاب با بررسی دقیقِ فرایند تولید محتوا، از جوانب؛ نظری و عملی، اصول آن را به علاقه مندان آموزش می‌دهد.
مواردی که قرار است با مطالعه این کتاب فرابگیرید، عبارت است از؛

استراتژی محتوا
محتوای متنی
محتوای تصویری
محتوای صوتی
محتوای ویدئویی
حرفه‌ای‌گری در این شغل

ویژگی‌های برتر این کتابچه؛ آموزش ۵ نرم‌افزار و صد‌ها ویژگی مربوط به انواع محتوا می‌باشد.

مشخصات
نویسنده؛ مهرداد جیرانی کمالی
تعداد صفحات؛ ۶۸ صفحه
زبان؛ فارسی
فرمت؛ PDF 
حجم؛ 
شبکه ی توزیع محتوا شبکه ای عظیم از سرور هایی که در نقاط مختلف دنیا برپا شده و به صورت جغرافیایی پخش شده اند. محتوای وبسایت ها با بکارگیری از شبکه ی توزیع محتوا و با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربران از طریق نزدیک ترین شبکه به کاربران ارائه داده می شود. این شبکه ها در سرعت بخشیدن به تحویل محتوا و پهنای باند در وبسایت های بزرگ و جهانی مثل یاهو، گوگل، فیس بوک و... تاثیر به سزایی دارند. شبکه توزیع محتوا یا CDN چیست؟
منبع : وبلاگ ایران سرور
میم روانشناسی خوانده و در یک کلینیک مشغول است. یک بار می‌گفت یک روانشناس اگر کارش را درست انجام بدهد، نمی‌تواند بیش از تعداد مشخصی مراجعه‌کننده را پذیرش کند. درگیر یک مراجعه‌کننده شدن ظرفیت خاصی می‌خواهد و حالا مگر یک روانشناس چقدر می‌تواند پذیرای این مشکلات و درگیر شدن‌شان، باشد؟ انسان است. اگر بخواهد واقعا کارش را درست انجام دهد تعداد خاصی بیشتر در توانش نخواهد بود.
برای این روزهای عید شش رمان نوجوان جدید خریده بودم که بخوانم. دو تای
چرا به محتوا نیاز است؟
همان طور که پیشتر هم گفتیم، محتوا لازمه ی درخشش در فضای اینترنت است. در واقع هدف از تولید محتوا رقابت با سایر سایت ها برای دیده شدن بیشتر است. افرادی که می خواهند بیشتر از سایرین در گوگل به چشم بیایند باید به سئو کردن سایتشان مشغول شوند که برای سئو کردن سایت، به تولید محتوای جذاب و کاربردی نیاز است. به طوری که بتوان نگاه و توجه مخاطبان را جذب کرد.
اگر قصد دارید تا برای سایت خود و یا دیگران به تولید محتوا مشغول شوید، بهتر
چرا به محتوا نیاز است؟
همان طور که پیشتر هم گفتیم، محتوا لازمه ی درخشش در فضای اینترنت است. در واقع هدف از تولید محتوا رقابت با سایر سایت ها برای دیده شدن بیشتر است. افرادی که می خواهند بیشتر از سایرین در گوگل به چشم بیایند باید به سئو کردن سایتشان مشغول شوند که برای سئو کردن سایت، به تولید محتوای جذاب و کاربردی نیاز است. به طوری که بتوان نگاه و توجه مخاطبان را جذب کرد.
چرا به محتوا نیاز است؟
چرا به محتوا نیاز است؟
کودکان خواندن با سرعت های بسیار مختلف را یاد می گیرند. برخی در کودکستان به طور مستقل توانایی خواندن را دارند برخی دیگر نیازمند گذراندن یک سال تمام یا آموزش بیشتری برای مهارت های کلمه سازی و آوایی هستند. اگر کودک شما از مشاهده کردن خواندن خود ناراحت است بهترین روش برای گفتن زمانی است که متوجه می شوید کودک شما مشکل دارد. به خاطر داشته باشید که خوانندگان مبتدی نمی توانند کتاب ها را بدون اشتباه بخوانند یا قادر به صداکشی هر کلمه نیستند. کودک شما
این هفته کتاب دو قرن سکوت اثر دکتر عبدالحسین زرین کوب را خواندم. کتاب تاریخی بسیار خوب و جذابی است و اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار قرار می دهد. 

استنادات تاریخی ایشان به نظرم بسیار خوب و به جا است و به همه شما عزیزانی که احتمالا این کتاب را نخوانده اید هم توصیه می کنم حتما خواندن این کتاب ارزشمند را از دست ندهید.

شاد باشید
راهنمایی های موجود برای سئو همگی بر این اصل تاکید دارند که محتوا با عنوان جذاب می تواند ترافیک سایت را افزایش دهد!
ماجرا اینگونه شروع می شود که عمده کاربران با خواندن عنوان یک نوشته تصمیم می گیرند روی لینک آن کلیک کنند یا نه! حال اگر نوشته عنوان جذابی داشته باشد بی شک تعداد کلیک ها بیشتر می شود. 
برای نوشتن یک عنوان جذاب نیازی نیست که یک مقاله نویس قهار باشید، فقط کافیست که در عنوان های محتوای خود از کلمات تاثیر گذار و پر طرفدار استفاده کنید.
تولید محتوا در تبریز بهترین و تخصصی ترین متون و تولید محتوا جهت درج در سایت های معتبر شرکت های تولیدی و صنعتی توسط کارشناس برتر هادی لطفی نژاد قابلیت ارائه متن تا دو هزار کلمه و کاملا غیر قابل تکرارمتون تولید محتوا کاملا تخصصی و منحصر به فرد بوده و برای هیچ شرکت دیگری تکرار نخواهد شد . تولید محتوا بر اصل سئو سایت بوده و رعایت نکات فنی جهت افزایش رتبه سایت در تمامی متون تولید محتوا رعایت میگردد . ارائه تولید محتوا در زمانبندی های ادواری جهت
- کتاب هایی که قبلا خوانده اید را دوباره بخوانید .
- روزنامه خواندن یک راه مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی است . روزنامه ها به راحتی قابل فهم هستند و می توان به راحتی آن ها فهمید .
- شما می توانید فیلم های بدون زیر نویس را تماشا کنید . زیر نویس فیلم را خاموش نمایید و فیلم را تماشا کنید .
- با دوستانتان در چت ، ایمیل ، اسکایپ به زبان انگلیسی صحبت نمایید .
- آواز خواندن یک راه بسیار مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی است . 
- بازهای MMO بازهای اینترنتی هستن
اینکه میگم زندگی من با کتاب گره خورده یک شعار نیستیه حسی نیست که بخوام به مخاطب القا کنم زندگی من با کتاب گره خورده چون هر وقت هر کتابی رو خوندم باعث تغییری در نگرش من در ذهن من بوده و همچنان خواهد بود من هرزمان ورقی از کتاب را مطالعه کردم باعث دگرگونی در آفرینش خدا مقدار باعث دگرگونی ذهن افراد بشه اما حقیقت مطلب و به روانی اگر بخوام بیان کنم منظورم اینه که باعث شده کتاب تا من فردی دیگر خلقی دیگر در این زمین باشم من آمده ام تا ذهن خودم را با کتا
نام کتاب: #تسلی_بخشی_های_فلسفه | نویسنده: #آلن_دوباتن | مترجم: #عرفان_ثابتی | #انتشارات_ققنوس | ۲۸۹ صفحه.این کتاب می کوشد تا با استناد به آثار شش فیلسوف بزرگ راه حل هایی برای مشکلات روزمره ی ما ارائه کند. با خواندن این کتاب از #سقراط می آموزیم که عدم محبوبیت را نادیده انگاریم؛ #سنکا به ما کمک می کند تا بر احساس یاس و ناامیدی غلبه کنیم، #اپیکور بی پولی ما را چاره می کند. #مونتنی راهنمای مناسبی برای درمان ناکارآیی ماست، عشّاق دلشکسته می توانند با خوان
صرف زمان زیاد برای تماشای تلویزیون و یا بازی کردن بازی‌های ویدیویی می‌تواند بر سلامت چشم شما در طولانی مدت تاثیر منفی بگذارد. از طرف دیگر ،کتاب ها امن و اسان هستند. تاکنون هیچ کسی از خواندن کتاب‌های زیاد کور نشده است. هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای یا خطری و یا جرمی برای خواندن کتاب خوب وجود ندارد. تنها چیزی که وجود دارد منفعت و منفعت و منفعت است.منبع: آراد مگ

به دخترى عشق بورز که کتاب بخواند
به دختری عشق بورز که پولش را به جای لباس خرج کتاب کند
دختری که لیست بلندی از کتاب‌ها را برای خواندن تهیه کرده است.
دختری که کارت کتابخانه سال‌های کودکی‌اش را هنوز با خود دارد.
دختری را پیدا کن که اهل خواندن باشد...
تشخیص‌ش سخت نیست
حتماً همیشه در کیفش کتابی برای خواندن دارد.
کسی که به کتابفروشی، عاشقانه نگاه کند
و پس از یافتن کتابی که مدت‌ها در جستجویش بوده، اشک شوق در چشمانش حلقه زند.
کسی که بوی کاغذ کاهی یک
خودم تو تلگرام ده تایی رمان آنلاین خوب(!)دنبال میکنم از نویسنده های خوب و معروف!
ولی مزخرف ترین نوع خواندن کتاب هست!
چرا؟
چون هیچی از قلم نویسنده از ابتدا تا انتها نمیفهمی! خوب شده؟ بدشده؟
ژانر کجا معمایی تره کجاش عاشقانه تره!
شخصیت ها همون شخصیتها هستن؟در سیر داستان چی میشه که عوض میشن؟
صرفا و صرفا عطش سیری ناپذیر فضولیت یکم آروم میگیره!
بعد از خواندن هر پست  با همین جمله رو به رو میشی خب بعدش چی میشه؟
و لذت خواندن هیچ میشه!
در یک بعد ازظهر زمستانی برای اهالی کتاب هیچ وسیله ای نمی تواند جایگزین یک کتاب خوب شود؛ یک صندلی راحت، یک کتاب خوب و یک فنجان چای یا قهوه!
با اینکه امروزه اشکال دیگری از کتاب ها وجود دارند اما هنوز هم خواندن نسخه کاغذی و فیزیکی کتاب در اولویت قرار دارد.
یک تحقیق نشان داده است که با خواندن کتاب های الکترونیکی میزان یادگیری کاهش می یابد، در این پژوهش از یک گروه ۲۵ نفری خواسته شد که یک کتاب ۲۸ صفحه ای را در کتاب خوان Kindle بخوانند و یک گروه ۲۵ نفری د
موج و مرغابی: شعرهایی پرمحتوا و جذاب پیرامون خداشناسی.

موج و مرغابی : حمید هنرجو، به نشر
معرفی:
بعضی از شعر های کودکانه بی محتوا، برخی کم متحوا و بعضی مثل این کتاب سراسر محتوا هستند.شعر های زیبا حمید هنرجو که با تصویر گری خوب خانم سارا علی بابایی همراه است این کتاب را به یک کتاب خوب شعر پیرامون خداشناسی تبدیل کرده است.

ادامه مطلب
برای بار دوم یوستین گردر ثابت کرد که نوشته هایش باید جزو پیشنهادهای خیلی خیلی ویژه باشند. اولین کتابی که از او خواندم دنیای سوفی بود. دنیای سوفی، کتابی فلسفی است و حقیقتا، برای خودم، خسته کننده بود؛ و آخرهای کتاب به جایی رسیده بودم که تنها ورق می زدم تا ببینم بلاخره آخرش را چطوری می خواهد تمام کند. اما دختر پرتقالی... خب، دختر پرتقالی یک نامه ی عاشقانه ی بلند بالا از طرف یک پدر به بهترین دوستش است و نامه اش یک جورهایی هم دردناک است و هم امیدوار
این همه تعمل و تعلل برای خواندن کتاب از کجا می آید
. چرا نباید کتاب خواند از چو رو این امر محالی است . این ها خود اندیشه های بسیار
زیادی هستند که با در نظر گرفتن آن می توانید کتاب بهتری را انتخاب کنید . بخوانید
، بدون این که کتاب های بهتری را بخوایند نیاز به این دارید که کمی از کتاب را
بهخوانید دسشایت های بسیاری وجود دارد که دانلود کتاب یا خواندن قسمتی از آن را به
صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند . زیرا افزایش ضریب بهره وری کتاب بهتری
می خوا
هفته هاست که دیگر مثل سابق وقتی دست به قلم می شوم کلمات مانند آبشار راه خودشان را بر روی صفحه پیدا نمی کنند. هفته هاست که در فصل ششم مانده ام و با اینکه می دانم قرار است چه شود اما نمی دانم چطور بنویسم و «چطور نوشتن» هیچ وقت برایم سخت نبوده. حالا دیگر کلمات را احساس نمی کنم. حالا دیگر فقط کلماتند نه چیزی بیشتر. فقط کلمات و کلمات. خسته کننده اند. حالا فقط کتاب می خوانم و از نوشتن فراری ام. این قضیه هم است که چیزی برای نوشتن وجود ندارد، اما من از هما
دانلود کتاب کندالینی یوگا (اسرار تن آدمی) کامل PDF

دانلود فایل

دانلود کتاب کندالینی یوگا - کندالینی منkundalini-me.ir › showthread۲۷ آبان ۱۳۹۷ - این کتاب اسرار تن آدمی را فاش می کند خواندن این کتاب را به همه پرتوجویان پیشنهاد میکنم. [عکس: Kundalini_yoga.PNG]. دانلود از مدیا فایر به صورت ...
کتاب کندالینی یوگا اسرار تن آدمی و بیداری انرژی خفته ...doasite.com › کتاب-کندالینی-یوگا-اسرار-تن-آدمی-و-...۲۸ آذر ۱۳۹۸ - کتاب کندالینی یوگا اسرار تن آدمی و بیداری
صمیمیت و صداقت کتاب جذابیت زیادی به کتاب داده بود. معمولا کتابهایی که مربوط به زندگی شهدا است جذابیت خاصی برایم دارد، ولی این یکی ویژه بود و همچنین فضای امروزیتری داشت و به زندگی های ما نزدیکتر بود. و اینکه این کتاب را هدیه گرفته بودم در خواندنش لذت دو چندان احساس می کردم.پیشنهادم این است که علاوه بر خواندن این کتاب، بعنوان هدیه همسرهایتان را به خواندنش ترغیب کنید، خیلی تاثیر گذار است؛ تاثیرش بیش از 100 تا کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی است! و
اگر می خواهید شروع به کتاب خواندن کنید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه کتابی می خواهید بخوانید و دلیل انتخاب آن چیست. زمانی که برای انتخاب یک کتاب سردرگم هستید ممکن است به کتاب های انگیزشی و یا کتاب های مدیریت پناه ببرید. از نویسندگان کتاب های انگیزیشی برایان تریسی، جوزف شواتز، پاپ پراکتور و ناپلئون هیل را می توان نام برد. این گونه کتاب ها را باید در زمان خود و به وقت خود بخوانید. وب سایت های مختلفی برای دانلود کتاب وجود دارند اما شما می توانی
مواد تشکیل دهنده ممبران (ممبرین) از نوع مواد نیمه نفوذپذیر یا نیمه تراوا می باشند که مانع عبور آلودگی های شیمیایی و املاح نامطلوب و حتی ویروس ها و باکتری ها  می گردند بطوریکه ناخالصی ها از خروجی فاضلاب ممبران به بیرون هدایت می شوند و تنها آب از این غشاها عبور می نماید، غشای ممبران توانایی این را دارد که املاح نامناسب موجود در آب تا ابعاد 0.0001 میکرون را حذف نماید بدین صورت آبی پاک به دست می آید.
برای خواندن کامل مطلب به ممبران چیست و چطور کار م
موارد زیادی در ایجاد محتوای وب سایت مؤثر است. باید ایده های تازه و مرتبط با کسب و کار خود ارائه دهید ، مخاطبان خود را با دقت هدف و مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که مطالب شما ارزش خواندن داشته باشد یعنی مطالب کپی از سایت دیگر نباشد و تولید محتوا کاملا اختصاصی باشد. خوانایی بخشی اساسی از روند تولید محتوا و بهبود سئو می باشد. در این پست ، ما اصول خوانایی را توضیح خواهیم داد. سپس شما را با برخی از راه هایی که می توانید سطح خوانایی کلی سایت خود را

اگر حتی علاقه مند به کتاب هم نباشید ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چرا کتابی می تواند تا این حد محبوب باشد؟ در واقع شازده کوچولو نمونه واقعی از چنین کتاب است، موضوعی که آنتوان سنت اگزوپری توانست با آن دنیای فلسفه و بیان آن به زبان ساده را دگرگون سازد، شاهزاده کوچولو همان چیزی است که شما به عنوان اولین تجربه خواندن یک کتاب بلند نیاز دارید و می تواند برای شما جذابیت های بسیاری داشته باشد.
ادامه مطلب

این چندوقت از صرف وقت برای فیلم دیدن برگشته‌ام به کتاب خواندن. خداروشکر به حد قابل توجه و خوبی موفق هم بوده‌ام. البته تکلیف برای خودم نمیکنم ولی چندکتاب رو مشخص میکنم که در طی روزهای آتی باید تمامشون کنم و خب خرده خرده مینوشم و کشش باعث میشه که برسم به نقطه‌ی پایانی و هم کتاب رو زودتر از موعد تمام کنم و هم یک آرامش روحی و غنا بهم بخشیده میشه.. هم خوب فکر میکنم و هم خوب لذّت میبرم.. واقعا خواندن یکی از بهترین لذتهایی است که انسان میتواند تجر
اولین کتاب از مجموعه کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی بانام Prospect 1 برای آموزش در پایه هفتم تحصیلی تألیف گردید و هم‌اکنون آماده دانلود برای شما می‌باشد. برای نخستین بار در این کتاب به آموزش هم‌زمان هر چهار مهارت ارتباطی گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن توجه شده و هیچ‌یک از این مهارت‌های چهارگانه به نفع دیگری کنار گذاشته نشده است.  
ادامه مطلب
نگاهی به زندگی روزمره
خودتان بکنید. چه کارهایی را بدون فکر کردن انجام می‌دهید؟ اینکه صبحانه‌تان را
چطور بخورید، چطور بند کفشتان را ببندید، چطور قدم بردارید، چطور ماشین را روشن
کنید ، هنگامی که احساس خاصی به شما دست می‌دهد چه کار کنید، چطور با دوستانان و
همینطور غریبه‌ها مکالمه داشته باشید و ... . زندگی همه ما مملو از همچنین فعالیت‌هایی
است. این فعالیت‌های کوچک و به ظاهر ساده می‌توانند تاثیر شگرفی در زندگی‌مان داشته
باشند.
در زمینه تغیی
رسما تمام شدم. نیاز شدیدی به تعطیلیِ چند روزه ی دنیا دارم. امتحانات ترم انرژیِ بدی از من گرفت. نیاز دارم چند روزی را مطلقا استراحت کنم تا مغزم دوباره خودش را بازیابی کند و توانایی درس خواندن را پیدا کنم.حالا که انگیزه هست، انرژی نیست! درس های فردا را یکی درمیان که نه، فقط یکی را خواندم و تلاشم مبنی بر خواندن و فهمیدن بقیه نتیجه نداد.. با خواندن خط اول حالم بهم خورد و کتاب را بستم و عطایش را به لقایش بخشیدم!

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها