نتایج جستجو برای عبارت :

زندگی شاید چنین باشد: پارچ خنک آب روی میز گرم تابستان، در حالی که هیچ لیوانی نداری/ چرا فرصت‌ها را از دست می‌دهیم؟

پارچ چکش کاری مسی 
نوشیدن آب در ظروف مسی و همچنین نگهداری آب
در ظروف مسی کیفیت خاصی به آب می دهد که سبب تامین یون های بدن می شود و
همچنین باعث ایجاد احساس آرامش می شود. پارچ مسی ،نمونه ی زیبا از
هنرهای سنتی دست استاد کاران اصفهانی است که می تواند جلوه ای شکیل و زیبا
به سفره های ما بدهد. روی سطح خارجی پارچ با ظرافت خاصی چکش کاری شده است و
سطح داخلی با قلع سفید کاری شده است ، پارچ دارای یک دسته می باشد ، فروش
ویژه پارچ مسی زیبا در بهترین قیمت در
پارچ مسی میناکاری ارتفاع 8 سانتی متر یکی از محصولات ویژه میناکاری است که با وجود اندازه کوچک خود کاربرد فراوانی دارد. پارچ مسی میناکاری می تواند هم به عنوان زینت بخش دکوراسیون شما باشد و هم مورد استفاده قرار گیرد. از پارچ مسی میناکاری شده برای سرو شکر , سس و ... استفاده می شود. علاوه بر آن بدلیل داشتن رنگ های زیبا و شاد , پارچ مسی میناکاری شده قابل ست شدن با ظروف دیگر دکوری است. پارچ کوچک میناکاری اثر دست هنرمندان اصفهانی و تحفه ایی ناچیز پیشکش
پارچ میناکاری شده از ظروف زیبای مینا برای زینت دادن به دکوراسیون شماست تا حال و هوای سنتی و آرامش بخشی به آن بدهد. پارچ مسی میناکاری شده با رنگ های زیبا و روشن خود حس شادی و نشاط را به همراه می آورد. پارچ مسی میناکاری شده یا انواع دیگر ظروف مینا مانند پیاله , بشقاب , کاسه و ... قابل ست شدن می باشد فقط کافیست چیدمان زیبایی برای پارچ مسی مینا کاری شده صراحی در نظر بگیرید تا تاثیر وجود آن را در دکور خود احساس کنید. پارچ 16 سانتی میناکاری را می توانید
این محصول مجهز به یک همزن می باشد و قابلیت مخلوط کردن مایعات را دارد ،
بدین صورت که به راحتی می توانید مایعات مورد نظرتان را داخل پارچ پریزید و
با استفاده از هم زنی که بر روی درب پارچ تعبیه شده است ، این مواد را
مخلوط کنید.مانند دوغ یا خاکشیر ویا مایعاتی که بعد از زمان کوتاهی ته نشین
میشوند و باید مدام همزده شوند و براحتی در سر سفره میتوان از این محصول
استفاده نمود .

پارچ همزن دار دستی از جنس اکرولیک شفاف با ظرفیت 2 لیتر است که حجم
مناسب و زی
ما توی همشهری ناهار می‌خوریم؛ درست مثل هر
انسان عاقل و فهمیده دیگری. چند ماه پیش مدیریت تصمیم گرفت که لیوان‌های یک‌بار
مصرف را جمع کند. خب چطور باید آب می‌خوردید؟ به هر کسی یک لیوان شیشه‌ای دادند تا
جبران مافات بشود. اما کسی لیوان خودش را با خودش به رستوران نمی‌آورد.

اتفاق جالبی که افتاده چنین است: پارچ‌ها در این
ظل گرما، همیشه پر از آب‌های خنکی هستند که قطعه‌های یخ‌ کوچولو، جلوی چشمان ما در
آن‌ها شناورند. اما نمی‌توانیم از آن‌ها است
با سلام
تو سلف دانشگاه همیشه روی میز نمک و پارچ اب بود. من یه کار اشتباهی که انجام میدادم این بود که بعد از صرف ناهار با دوستان در نمکدون رو شل میکردم و پارچ اب رو پر از نمک میکردم. یه روز این بلا سر دوستم اومد و غذاش پر از نمک شده بود. بعد تو خوابگاه منو میزد و من فقط میخندیدم. تا یه هفته میخندیدیم.
پارچ مسی میناکاری از محصولات صنایع دستی میناکاری ایرانی است. رنگ های زیبای فیروزه ایی و لاجوردی بکار رفته در ساخت آن آرامش خاصی را به بیننده القا می کند. پارچ مسی میناکاری شده بیشتر به عنوان محصولی زینتی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند زینت بخش دکورهای منازل شما باشد. البته می توان بصورت کاربردی برای سرو مایعات از آن بهره برد. پارچ دسته دار میناکاری مانند برخی از محصولات متداول مینا مانند بشقاب و گلدان پر طرفدار نیست ولی مکمل بسیار خو
بسم الله مهربون :)

همیشه برام سوال بود، اونور آبی ها که مدام آب شنگولی میخورن چرا کمتر به هپاتیت الکلی مبتلا میشن تا ماها. بعد همین الان خوندم که احتمال هپاتیت الکلی توی افرادی که هر روز یه ذره میخورن کمتره تا اونایی که نمیخورن، نمیخورن، پاش بیفته پارچ پارچ میخورن!!!
الان کشف کردم چرا اوضاع جوونای ما اینجوریه :| :))

+ عنوان هم آهنگیه که حین درس خوندن گوش میدادم ^.^
رمضان هم گذشت...
یادمه بچه که بودم، داداش بزرگه میگفت عید فطر که میشه،  وقتی میگن الحمدلله علی ما هدانا و الی اخر، انگار یه پارچ آب یخ رو سر آدم خالی میکنن که ایوای! رمضان هم گذشت... 
انگار کم کم دارن آب یخ رو سرم خالی میکنن
رمضان هم گذشت و من آدم نشدم
اصلا نفهمیدم چی بود، چی شد! 
به قول استاد بخشی اصلا اینجا کجاست؟ من کی ام؟؟ تو کی هستی؟؟ (اینقدر من در درک عظمت این ماه نابودم!)
خدایا من که نفهمیدم چی شد و چی بود که گذشت، ولی تو به حق حسینت نذار دست خ
گمانه اول نشانه پارچ یا ظرف آب
نشانه پارچ و ظرف آب اگر با دید گنج یابی ببینید ،
ماهیت پارچ برای انتقال آب بوده  ،
اگر پارچ شما پر از آب بوده ،
باید با دقت نگاه کنیم جهت سر ریز نشانه پارچ از کجا است آن سمت را با دقت بررسی کنید .
گمانه دوم نشانه پارچ یا ظرف آب
اگر کنار رودخانه و تالاب نشانه پارچ را دید ،
بیان کننده این است که در نزدیکی رودخانه باید به دنبال گنج برگردید .
معمولا گنج بزرگی در انتظار شما نیست .
گمانه سوم نشانه پارچ یا ظرف آب
قطعا نشانه آ
1-خرید میوه و سبزیجات و ... از آدم های مسن تر، کسانی که اول بازار ستنتی بساط کرده اند تا کمکی به آنها باشد.
2- خرید لباس و تیشرت از برندهای ایرانی برای تقویت اقتصاد کشور و اشتغال زایی
3-برنامه ریزی با نماینده خانواده ها
4- پارک جنگلی نور جایی خیلی بزرگ و خوبی برای پیک نیک بود-
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان، خصوصا بخاطر داروی فرزند که در مسافرت ها فرصت کافی برای دادن طبق برنامه ی آن وجود ندارد.
6-تجربه مسج
1-خرید میوه و سبزیجات و ... از آدم های مسن تر، کسانی که اول بازار ستنتی بساط کرده اند تا کمکی به آنها باشد.
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان، خصوصا بخاطر داروی فرزند که در مسافرت ها فرصت کافی برای دادن طبق برنامه ی آن وجود ندارد.
6-تجربه مسج
بهترین فصل برای اسباب کشی بیشتر افراد فصل تابستان را برای اسباب کشی انتخاب می کنند در مقاله زیر به بیان اینکه چرا بهترین فصل برای اسباب کشی تابستان است می پردازیم.  اسباب کشی راحت و بدون دردسر در روزهایی که از نظر جوی آب و هوای مناسبی داشته باشد برای هر کسی یک آرزو […] چرا بهترین فصل برای اسباب کشی تابستان است؟
منبع : سپند بار

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
سرگرمی های بزرگانه در فصل تابستان
به تازگی ما وارد فصل تابستان شده ایم ، بازی ها و سرگرمی های جالبی را در این بخش به شما آموزش خواهیم داد.

به گزارش تالاب امروزه خیابان‌ها پر شده از وسایل نقلیه و دیگر جایی
برای بازی بچه‌ها جز سالن‌های ورزشی نیست. گرچه برای بعضی خانواده‌ها ثبت
نام در سالن‌ها مقدور نمی‌باشد و باید به دنبال چاره‌ای باشند.

ادامه مطلب
برنامه ریزی برای درس خواندن در تابستان
اگر میزان ساعات مطالعه در تابستان را در برنامه تان مشخص کنید بهتر می
دانید در تابستان چقدر درس خوانده اید. و بهتر می توانید درس ها را پیش
ببرید در ضمن وقت های خالی هم در برنامه تان مشخص می شود که می توانید برای
آنها هم برنامه ریزی کنید.
 معیار چهارم: تعیین اولویت بندی دروس 
برنامه ریزی برای تابستان پایه یازدهم: اولویت بندی در
هر برنامه ای از ملزومات آن برنامه می باشد. اولویت بندی در دروس باعث نظم
دهی د
هرگز حَسَد نبردم بر منصبیّ و مالی
الّا بر آن که دارد با دلبری وصالی
دانی کدام دولت در وصف می‌نیاید –
چشمی که باز باشد هر لحظه بر جمالی
خرّم تنی که محبوب از در فراز-اش آید –
چون رزقِ نیک‌بختان، بی زحمتِ سؤالی
همچون دو مغزِ بادام، اندر یکی خزینه،
با هم گرفته انسی، وز دیگران ملالی
دانی کدام جاهل بر حالِ ما بخندد –
کو را نبوده باشد در عمرِ خویش حالی
سالِ وصال با او یک روز بود گویی
واکنون – در انتظار-اش – روزی به‌قدرِ سالی
ایّام را، به ماه
فصل تابستان فصل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت دانش آموزان می باشد. اهمیت سه ماهه تابستان بسیار  زیاد است چرا که این 90 روز می تواند فرصت بسیار خوبی برای فرزندانمان باشد. معمولا به دلیل اینکه برنامه های سال تحصیلی از چهارچوب خاصی پیروی می کنند و به دلیل نیاز به پیگیری هر روزه آموزش های درسی، فرزندان نمی توانند در طول سال تحصیلی به همه کارهایی که دوست دارند برسند. برای مثال چندان کار راحتی نیست که علاوه بر امور مدرسه بتوان کلاس های ورزشی، آموزشی
اس ام اس تبریک آغاز فصل تابستان
اس ام اس عاشقانه شروع فصل تابستان
تابستان یعنی همه چیز به بلوغ رسیده است
تابستان یعنی فراغت به حد اعلی خواهد رسید
تابستان یعنی برای پاییز و زمستان آماده شدن
تابستان یعنی با تو بودن بی حد و حصر
 متن شروع تابستان
تابستون تابستون
هوا گرمه بی بارون
پنجره رو باز کنید
هوای خوب رو مهمون کنید
محبت و تقسیم کنید
جشن آغاز تابستان
تابستان
یعنی گرمایی که بین خانواده‌هاست و شادی و نشاط در بین آن‌ها، تابستان
یعنی از سردی
حزیران در لغت نامه دهخداحزیران. [ ح َ ] (اِ) نام ماه نهم است از سال رومیان و نام روز اول تابستان هم هست. (برهان قاطع). ماه اول تابستان. (شرفنامه ٔ منیری ) (السامی فی الاسامی ). و آن سی روز است. سرطان. تیر. ابن بطوطة گوید: و اول ابتداء زیادته [ زیادة النیل ] فی حزیران و هو یونیة - انتهی . ماه اول تابستان از سال رومی. ماه نهم است از سال رومیان و آن ماه آخر بهار است. (صحاح الفرس ). ماه نهم از سال سریانی و ششم فرنگی، میان ایار و تموز مطابق اول تابستان است مطابق سر
تابستان 98 را به سبکی جدید شروع کردیم، ما بودیم و طراوت رنگ ها و خورشیدی که به ما انرژی و توانی نو و تازه می بخشید. تمام آنچه اینجا می بینید گزارشی از فعالیت گروه ما در تابستان 98 و بازخوردهای آن در دبستان کوچکِ شهرستان رامسر است.
در راستای آشنایی کودکان با سبک زندگی قرآنی و با توجه به اهمیت غنی­سازی صحیح اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان، موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین در نظر دارد طرح آموزشکده قرآنی خود را با محوریت کلاس­های آموزش قرآن در تابستان امسال برگزار نماید.
ادامه مطلب
تعداد مضاعف متعددی از ایرانیان تمامی ساله هجرت به فرانسه را گزینش می نمایند . فرانسه لبریز طرفدارترین مقصد توریسم عالم می باشد . بر طبق آمار اداره جهانی توریسم ( UNWTO ) در سال ۲۰۱۱ , ۵/۷۹ میلیون توریسم بین‌المللی از فرانسه مشاهده کرده‌اند که از این نظر سکو نخستین را کسب نموده است . 

فرانسه با مساحت ۶۷۴۸۴۳ کیلومتر مربع , بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی هست و با بلژیک , لوکزامبورگ , آلمان , سوئیس , ایتالیا و اسپانیا نیز مرز است . دریای کاسپین در جنوب
تعداد مضاعف متعددی از ایرانیان تمامی ساله هجرت به فرانسه را گزینش می نمایند . فرانسه لبریز طرفدارترین مقصد توریسم عالم می باشد . بر طبق آمار اداره جهانی توریسم ( UNWTO ) در سال ۲۰۱۱ , ۵/۷۹ میلیون توریسم بین‌المللی از فرانسه مشاهده کرده‌اند که از این نظر سکو نخستین را کسب نموده است . 
فرانسه با مساحت ۶۷۴۸۴۳ کیلومتر مربع , بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی هست و با بلژیک , لوکزامبورگ , آلمان , سوئیس , ایتالیا و اسپانیا نیز مرز است . دریای کاسپین در جنوب ف
ماه رمضان در پیش است؛ روزه فرصت است، دعا فرصت است، بیداری شب‌ها فرصت است، نماز شبی که قاعدتاً مؤمنین در این‌جور شب‌ها بیشتر توفیق پیدا می‌کنند بخوانند، فرصت است؛ دعا کنید، تضرّع کنید و از خدا بخواهید که شما را موفّق کند.
۱۳۹۵/۳/۱۶-رهبر انقلاب

فرصت ها را از دست ندهید. فرصت ها غیر قابل بازگشت هستند . فرصت نشر آثار گراسنگ تان به سایر زبان ها  یک فرصت عالی است که اغلب افراد آن را نادیده می گیرند. برای به فعلیت رساندن این فرصت ها ما در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم آثار علمی و آموزشی خود را به سایر زبان ها (انگلیسی) ترجمه کنید.

پدرم ما را عادت داده بود که هیچ فرصتی را از دست ندهیم و هیچ روزی را بدون بهره گیری از درس و مباحثه نگذرانیم. ایشان از فرصت تعطیلی درس حوزه در ایام محرم و همچنین ماه های تابستان هم بهره می گرفت.

در هفت روز اول ماه محرم برای من درس می گفت و سه روز بعد از آن را به مجالس روضه امام حسین علیه السلام می رفت، چیزی را به نام «تعطیلی تابستانی» قبول نداشت و می گفت: ما در نجف علی رغم هوای طاقت فرسا و گرمای سخت، درسمان را ادامه می دادیم؛ بنابراین تابستان ه
آمدم غر بزنم به جانِ تابستان، اما دیدم چه فایده دارد؟ نالیدن من که این روزهای طولانی داغِ بی‌حوصله را خلاصه نمی‌کند. با ارادت به همهٔ میوه‌های رنگینش، چه می‌شد اگر ذره‌ای از دلبرانگی هوای پاییز را هم با خود داشت...؟ ابری، سایهٔ خنکی، نم بارانی؟ آخ پاییز، پاییز برگ‌ریز... کاش کسی مرا همین لحظه، به یک نقطهٔ خنک و خوش آب و هوای کشور می‌رساند؛ شرایط سفر اگر مهیا بود. نیست اما. باید گذاشت این تابستان هم، با همهٔ سنگینی‌ و پر زوری‌اش، از بی‌نفس
داشتم پست یکی از دوستان میخوندم اتفاق دیروز یادم اومد 
واقعا کار کردن با مردا سخته البته اگه همه مردا مث بابای من باشن دیروز داشتم برنج و خورشت کرفس درست میکردم بابام گف خب حالا منم فالوده گرمک درست میکنم گفتم باشه و به خیال خودم گفتم ایول به این همکاری! 
چون یادم نبود طبق معمول قراره چی بشه. بابا شروع کرد: گرمک کجاس؟
_یخچال
+بشورش
_باشه
+مخلوط کن کجاس؟
_توی کابینت پایینی
+چجوری کار میکنه؟
_(نشونش دادم)
+قاشق بده :| 
_بفرما
آخرشم ته مخلوط کن کندن خ
من بر شما تسلطی نداشتم جز اینکه دعوتتان کردم و شما اجابتم کردید، مرا ملامت نکنید، خودتان را ملامت کنید.

معرفت , امید , فرصت
از این سه شیطان به قدری بدش میاد که میخواد گاهی به نظر من فریاد بکشه
به هیچ چیز راضی نمیشه تاکید میکنم به هیچ چیز جز به مرگ ما
چون تا وقتی زنده هستیم فرصت هست

فرصت هم میتونه برای یک شخص سبب بر  اضافه شدن اشتباهاتش بشه
و برای یک شخص هم میتونه  فرصت باشه   !
رحمانیت خدا برای دوباره گام برداشتن " فرصت " هست
مراقب هم باشیم
در
چگونه  در زندگی فرصت ها را از دست ندهیم؟
چون
فرصت‎های زندگی، دیگر قابل بازگشت نیستند، باید از هر فرصتی بهترین
استفاده را بکنیم. استفاده کردن از فرصت، یعنی این که هر کاری را در وقت
مناسب انجام دهیم.
فرصت ها را از دست ندهید شاید فردایی در کار نباشد
ادامه مطلب
شما که در آزمون‌های تابستان شرکت می‌کنید قطعا هدفتان متفاوت است و از همین ابتدا به فکر پیشرفت کردن هستید. درواقع ممکن است شما هدف قبولی در مدرسه‌ی تیزهوشان و یا ورود به مدرسه‌ی نمونه دولتی را داشته‌باشید. اگر طبق برنامه‌ی راهبردی‌ی کانون درس بخوانید و از همین ابتدا کتاب‌های تست را به‌خوبی بشناسید و به دقت حل کنید، به نتیجه‌ی دلخواهتان می‌رسید.
بهتر است در تابستان استفاده از کتاب تابستان فراموش نشود. طبق برنامه‌ی راهبردی پیش‌خوانی
با سعید و دوستانش همراه شوید هادی
نفس‌نفس میزد و بریده‌بریده میگفت: پ...پ...پیدا کردم! گرمای ظهر تابستان،
با آتش شور و شوق درونی او همراه شده بود؛ اما بالاخره لیوان آبی که پوریا
برایش آورد، کمی آرامش کرد! سعید گفت: حالا درست‌وحسابی حرف بزن تا بفهمم چی میگی!
ادامه مطلب
با سلام خدمت مخاطبین و بازدید کنندگان وبسایت بنده (دلپر)
از اینکه در این مدت با بازدیدها و ارسال نظرات خود همراه ما بودید سپاسگزارم و به یاری خداوند در فرصت فراغت ایام تابستان با مطالبی جدید و مفید بیش از پیش در خدمت شما خواهم بود.سپاس از همراهی شما مهربانان
سس کچاپ خانگی خوش‌طعم‌تر از انواع صنعتی و به مراتب سالم‌تر است. خوبی درست کردن سس در خانه این است که خبری از مواد افزودنی، نگهدارنده و رنگ‌های خوراکی نیست.
درست کردن سس کچاپ در خانه آسان است و ارزش وقت گذاشتن دارد. تا وقتی که این سس خانگی را درست نکنید، طعم و مز? واقعی آن را درک نمی‌کنید. فصل تابستان زمان مناسبی برای درست کردن سس کچاپ است.
مواد لازم:
میخک: 4 عدد
برگ بو: یک عدد
چوب دارچین: یک عدد
تخم کرفس: یک‌چهارم قاشق چای‌خوری
فلفل چیلی خشک
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
تابستان بهترین فصل سفر است.البته ایران آنقدر مکان دیدنی و گردشگری دارد که اگر تمام طول سال را سفر کنید یک عمر برای دیدن زیبایی هایش کم است... در این مقاله قصد داریم شما را با پرتقاضاترین تورهای تابستان 97 آشنا کنیم.
1- تور سرعین اردبیل آستارا
از بین تورهای داخلی بیشترین تقاضا در تابستان مربوط به تور سرعین اردبیل آستارا است. سرعین به دلیل آب و هوای کوهستانی برای فرار از گرمای هوا ، پناهگاه خوبی ست.تور سرعین هر هفته به صورت منظم به صورت تور چند رو
اخبار پزشکی و سلامت این هفته ازجمله اختصاص دارد به افزایش خطر مسمومیت‌‏های غذایی در تابستان، اهمیت میزان فشار خون در پیش‌‏بینی سکته، علل ماندگار بودن چربی‏‌های شکمی و هشدار در مورد عدم استفاده مجدد از بطری‏‌های پلاستیکی.
ادامه مطلب
 منطق مورچه ای دارای 4 قسمت است:
  اولین بخش آن این است : « یک مورچه هرگز تسلیم  نمیشود. »
اگر آنها به سمتی پیش بروند و شما سعی کنید متوقف شان کنید به دنبال راه دیگری میگردند. 
بالا میروند ، پایین میروند ، دور میزنند.
 آنها به جستجوی خود برای یافتن راه دیگر ادامه می دهند.
 بخش دوم این است : « مورچه ها کل تابستان را  زمستانی می اندیشند. »
این نگرش مهمی است. نمیتوان اینقدر ساده لوح بود که گمان کرد تابستان برای همیشه ماندگار است.
 پس مورچه ها وسط تابس
ظروف کاربردی قاب و قدح، کاسه و بشقاب، کشک‌ساب، ظروف ماستخوری )دهتایی(، پیالة ماستبندی، تغار و تغارچه، کاسة آبگوشتخوری )ششتایی(، کاسة کوچک‌تر از آبگوشتخوری )هشتتایی یا پنجسیری(، دوری، پارچ و لیوان، فنجان و گلدان )شیخی و آشوری، 1387 :49.)گاهی روی این ظروف سفالی مدور، برحسب نیاز پایه، دسته یا لوله نصب میشود که برای انجام این کار باید سفال در حالت نیمه خشک و چرمینه باشد.
لذت بردن ایرانیان از دریای خزر همزمان با فرارسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا خبرگزاری فرانسه عکس هایی از ساحل دریای خزر منتشر کرده است.
به گزارش چفچفک، عکس هایی که خبرگزاری فرانسه منتشر کرده مربوط به ساحل ایزدشهر یکی از شهرهای استان مازندران است. در این عکس ها زنان و مردان در ساحل دریای خزر دیده می شوند.
بسیاری از رسانه های خارجی نیز تصاویر خبرگزاری فرانسه را با عنوان لذت بردن ایرانیان از دریای خزر منتشر کرده اند.
دانلود آهنگ رضا شیری فرصت نداد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * فرصت نداد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا شیری باشید.
دانلود آهنگ رضا شیری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Shiri called Forsat Nadad With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه رضا شیری به نام فرصت نداد
هنوز دوسش دارم شبیه قبلناش یعنی کی میمیره برای خنده هاشهنوز دلم میخواد جونم بشه فداش کاش باز بشه یه روز بازم کنم نگاشاین

چه کردید؟

پ.ن: سوال سنگین. پست سنگین :))
+توی این تابستان من به هر کس رسیدم گفتم سعی کن فقط یک کار را به سرانجام برسان. نمیدانم چقدر گوش کردنشان به عمل انجامید. ولی به قول استادمان ماهی را هر وقت از آب بگیری می میرد. بگیرید این ماهی تابستان را قبل از تمام شدن آب دریا

خودم: کلاس طراحیم به جاهای خوبی رسیده. با استعداد کی بودم من؟ :)

سفالکسین 500

آلرزی خستگی بی حالی زبان بار دار کم کردن وزن

از عوارض گلوله گلوله بودن داروی نامرئی درون کپسول پلاستیکی است که با 600 گالن آب هم بر طرف نمی شود .

برای رفع سوء مصرف آن از 

یک پارچ خنک خاکشیر یخمال نبات فرد اعلا به همراه حتمی تخم شربتی روزی دو سه لیوان لازم است . 
اگر بخواهیم در یک جمله ماه رمضان را تعریف کنیم، باید عرض کنیم ماه فرصت‌ها. فرصت‌های فراوانی در این ماه در برابر من و شماست. اگر از این فرصت‌ها بتوانیم درست استفاده کنیم، یک ذخیره‌ عظیم و بسیار ارزشمندی در اختیار ما خواهد بود.
۱۳۸۶/۶/۲۳-رهبر انقلاب

قابل توجه دانشجویان متقاضی ترم
تابستان
بازه زمانی درخواست ترم تابستان :
 1398/03/26 لغایت 1398/04/2

بازه زمانی تحویل فرم ترم تابستان(آموزش کل-
واحد خدمات آموزشی) :
(×××مراجعه به واحد خدمات آموزشی پس از تایید
گروه مربوطه×××)
 1397/03/28 لغایت
جهت اطلاع دانشجویان در مورد ترم تابستان دانشگاه پیام نور موارد زیر به اطلاع می رسد:
1- ترم تابستان دانشگاه کاملاً اختیاری است. یعنی دانشجو الزامی برای ترم تابستانی ندارد.
2- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان، 8 واحد است.
3- شهریه ثابت و متغیر ترم تابستان نیم بهاست.
4- دروس ارائه شده
در ترم تابستان فقط شامل دروس جبرانی و دروس دانشپذیری می باشد (البته
دروس جبرانی در همه مراکز و دروس دانشپذیری در برخی مراکز ارائه می شود).
5- دروس ارائه شده در
نشستم در دفتر روزنامه. زیر کولر. روی میزی که یک شیشه از فلان گیاهی که نمی‌دانم چیست رویش هست. موسم روی روزنامه‌ای‌ست که داستانی از من در آن چاپ شده. صدای کیبورد می‌آید. صدای یک موسیقی آرام از دور می‌آید. گاهی صدای بحث این و آن بر سر فلان خبر می‌آید. آدم‌های اینجا را کم و بیش می‌شناسم. برایشان نوشته‌ام. قبل‌ترها از دور با آنها مکاتبه داشته‌ام. یک کارت خبرنگاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان الان توی کیفم هست. بوی سیگار می‌آید. بوی میوه. بوی عطر
بسم الله ... .
تو این حدود یه ماهی که امتحانات پایان ترمم تموم شد و تابستون شروع شد خیلی فرصت ها رو از دست دادم.
امان از دست کارام و گناهام.
شرمنده ام.
اما حسرت به گذشته فایده داره؟!
این کار چیزی جز از دست دادن فرصت های اکنون و پیش روم چیزی داره؟!
پس یاعلی آقا محمد.
مرد راهی یا علی.
یه فرصت یه ماهه پیش روته.
ببینم چه میکنی.
جاهای دیدنی رامسر که یکی از مناطق گردشگری سرسبز شمال ایران است با طبیعتی بکر و مناظری زیبا اجین شده است. شهر رامسر غربی‌ترین شهر استان مازندران است و در شمال ایران قرار دارد. رامسر که پیش از این سخت سر نام داشت، از سمت شرق با تنکابن، از غرب با چابکسر، از جنوب با رشته کوه‌های البرز و از سمت شمال با دریای خزر همجوار است. رامسر در تابستان آب و هوایی گرم و مرطوب و در زمستان سرد دارد. مجاورت با جنگل و دریا به این شهر زیبایی خاصی بخشیده ‌است.این شه
بهترین روش عایق کاری ساختمان
عایق کاری ساختمان
عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داشت .

عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داش
هیچ وقت عاشق تابستان نبوده‌ام، نه تنها عاشق که هیچ‌گاه دوست‌دارش هم نبوده‌ام، تابستان برای من یعنی ظهرهای گرم و سوزان مرداد و شهریور، عصرهای حبس شده در خانه از ترس شرجی نفس‌گیر، سیلی‌های بی‌رحمانه‌ی تَش‌باد بر گونه‌های سرخ تیر، خلوت زود هنگام رخنه کرده‌‌ی اوایل ظهر در دل شهر، تنهایی هراس انگیز و تشنگی عابر خسته در کوچه‌ پس‌کوچه‌های سوزان، فریاد‌های گم‌شده در صدای کولر، شرشر عرق کارگر خسته‌ی نشسته در سایه‌ و هجوم وحشیانه‌ی با
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان
6-تجربه مسجد رفتن برای نماز خیلی خوب بود.
عایق کاری ساختمان
عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داشت .

عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داش
عایق کاری ساختمان

اثر نزدیکی زمان ( immediacy effect)
همه ما در دام "اثر نزدیکی زمانی" می افتیم.
 تحقیقات نشان داده است که وقتی افراد در تابستان در حال ساختن خانه باشند، تاکید بیش از حد بر این خواهند داشت که خانه استخر داشته باشد. چرا که گرمای تابستان بر ذهن آن ها تاثیر گذاشته و اهمیت استخر را بیش از حد فرض می کنند. این در حالی است که خانه هایی که در زمستان نقشه آن ها کشیده می شود، معمولا فاقد استخر هستند!! آیا نیازهای ما تغییر کرده است؟ خیر! چه چیزی تغییر کرده است؟ زمان تص
برنامه های حلقه شهید ابراهیم هادی در تابستان
۱.سالن هفتگی
۲.سیر مطالعاتی
۳.جلسه معرفتی
سه برنامه بالا فقط برنامه های اصلی و دائمی هست که در طول هفته برگزار می شود
البته حلقه برنامه های دیگری هم مثل استخر،کوهنوردی
اردوی نیم روزه،هیئت دانش آموزی،جشن و... نیز دارد
در ادامه توضیحاتی درباره برنامه ها داده شده است:
توضیحی درباره ی جلسه ی معرفتی اصول عقاید :
این جلسات  معرفتی با حضور استاد عشاق و با موضوع اصول اعتقادات برگزار می شود.
تعداد جلسات ح
در مورد عکسی که انتهای این مطلب هست :))دوباره رکورد زدیم ^_^
مقدار قابل قبولی از پارچ آب خالی شد بعدش :/  ( ریخت در واقع :)) ) 
کلا هم طبق حتی همین پست قبلی , واقعا این کاری نیست که به خودم نسبتش بدم :))
هر دفعه که اینجور اتفاقی می افته , هی به این فکر می کنم که از یه سریا باید تشکر کنم ... :)) و بدیهی ترینشون (برای من) اصلا بدیهی نیست :))
یعنی واقعا باید تشکر کرد ... باشد که واقعا تشکر کنیم :))
یادی هم کنیم از استاد فامیل دور که می گن :‌ که با این در اگر دربند درمان
 کتاب تابستان،کتابی متناسب باروزهای تابستاندر کتاب تابستان متناسب با نیاز شما، دو هدف در نظر گرفته ایم.
هدف اول ( نگاه به گذشته): دراین قسمت درس های سال قبل را مرور می کنیم. برای دروس ریاضی، علوم و فارسی دو صفحه درس نامه در نظر گرفته ایم تا بتوانید مطالب را یادآوری کنید. کل مطالب کتاب را در بخش نگاه به گذشته مرور می کنیم و سوالات این بخش را تستی و تشریحی تالیف کرده ایم.
هدف دوم( نگاه به آینده) : هدف این است که درس های سال بعد را پیشخوانی کنید. قرا
امروز شادی یه حرف قشنگ زد بهم. گفت به خودت فرصت بده. فرصت گذر از اندوه. و من شدیدا نیازمندم که زمان بگذره و این اندوهی که برام سنگینه به لطف زمان فشار کمتری بیاره بهم. بله! مشخصه که من دلم گرفته و به شدت ناراحتم. انگار تکه‌یی از قلبم کنده شده. روبرو شدن با بعضی مسائل برای من سخته که شاید شما بدونید چیه بهش بخندید. یعنی شاید از نظر شما این یه موضوع کاملا پیش پا افتاده باشه. ولی برای من به شدت سنگین و غیر قابل هضمه. شاید یه روزی از خود موضوع بنویسم. ا
رهبری عزیز:
 لکن من آنچه در آغاز این عرایض میخواهم عرض بکنم، مربوط به ماه مبارک رمضان است که بیش از نیمی از این فرصت طلایی را ما گذراندیم و کمتر از نیمی از این ماه باقی است. این فرصت را باید برادران عزیز، خواهران عزیز، مسئولین محترم، بخصوص ماها، خیلی مغتنم بشماریم؛ فرصت انابه است، فرصت رجوع به خدای متعال است، فرصت نورانی کردن دل و طراوت دادن به دلها است و فرصت تضرّع است؛ پیش خدای متعال تضرّع کنیم. هرکدام از شماها در هر بخشی که مشغول کار هستید
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
1. دشت لار
دشت لار که فاصله کمی با تهران دارد و در نزدیکی کوه لار قرار گرفته است و از پناهگاه های حیات وحش به شمار می رود.

2. جنگل ابر
جنگل ابر که از جمله جنگل های هیرکانی است، در نزدیکی شهر شاهرود قرار گرفته است که می توانید در آنجا اقیانوسی از ابر را در برابر چشمان خود مشاهده کنید.

3. دیلمان
طبیعت بکر و زیبای دیلمان در ارتفاعات استان گیلان و در نزدیکی سیاهکل قرار دارد. منطقه ای زیبا که می توانید لذت گردش در روستا و همنشینی با مردم با صفای روستای
بلند شدم رفتم ژاکت پوشیدم و برگشتم سراغ لب تاپ. اینستاگرام رو باز کردم اولین چیزی که توجهمو جلب میکنه یه عکس از طلوع خورشید بر روی اقیانوس هست ,  پایینش نوشته امروز اولین روز تابستان است :)

ناخودآگاه یه لبخند گنده اومد رو لبم که عجب تابستونی :) 

قبلا هم گفتم کلا هوای اینجا ثبات نداره! و گرنه روزهای گرم هم داریم.

ولی من با هر چیزی بتونم اینجا ارتباط برقرار کنم با تقویم و سال نو بی معنی شون اصلا نمی تونم ارتباط برقرار کنم :)

صدای بی امان جیر جیرک نوید تابستان را سر می دهد .
تابستان های دیروز کجا و تابستون های الان کجا؟!
تنها چیزی که تو تابستون های الان و گذشته فرق نکرده  میشه گفت:
  فقط و فقط صدای جیرجیرک هاست که همچنان با صدای بی امانشون نوید تابستان گرم و داغ  رو به همه (خبر) میدن... 
در پاسخ به این سوال دانشجویان عزیز که ترم تابستان آری یا خیر؟ باید عرض کنم:دانشجو
باید در گام نخست یک برنامه ریزی دقیق و واقع بینانه (نه بلند پروازانه)‌
از سنوات تحصیلی خود پیش بینی و تهیه کند. سپس اگر ترم تابستان باعث کاهش
سنوات تحصیلی باقیمانده دانشجو می شود، اخذ ترم تابستانی به صرفه و توجیه پذیر است و در صورتی که ترم تابستانی هیچ تاثیری در تعداد سنوات باقیمانده دانشجو ندارد، ترم تابستان هیچ توجیهی ندارد و به مشکلات آن نمی ارزد. از جمله م
قدیما وقتی بچه ها واقعا سه ماه تعطیلی تابستان داشتند،روزهای آخر بهم میگفتند بیا بیشتر تا لنگ ظهر بخوابیم و عصرها توی
کوچه کلی بازی کنیم تا هنوز مدرسه ها باز نشده.میگم بچه های قدیم و سه ماه تعطیلات تابستان،چون الان تابستان با فصل
های دیگه برایشان فرقی نداره،از بس هر روز یک کلاس جدید می روند.
خلاصه این جمعه از ان جمعه هایی هست که بچه ها میگن: هفته دیگه فردا باید برویم مدرسه.
تازه وقتی ماها میگفتیم باز آمد بوی ماه مدرسه،واقعا بوی مدرسه می یومد.
وسایل مختلف برقی برای راحت تر شدن کار‌ها در آشپزخانه و کمک به آشپزی و اهالی خانه طراحی شده است. یکی از این وسایل بسیار محبوب مخلوط کن برقی است که بیشتر افراد به طور مکرر از آن استفاده می کنند. اگر بعد از هر بار استفاده، مخلوط کن را به خوبی تمیز کنید کار خود را راحت کرده‌اید. برای تمیز کردن اساسی  یک بار در ماه از تمیزکننده ‌های قوی‌ تر استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی برندس در این مقاله روش ‌های تمیز کردن مخلوط کن با انواع محلول‌ه
همایش میان ترم کلاسهای ترم تابستان (21کلاس )موسسه قرآنی شیفتگان وحی با حضور اساتید وقرآن پژوهان عزیز 
زمان :روز سه شنبه 98/6/5ساعت 9الی 10 
از عناوین مهم این برنامه 
1-سخنرانی مدیریت محترم موسسه 
2- هدیه به قید قرعه به دو تن از قرآن پزوهان از هر کلاس 
3-معرفی نماینده برتر 
بهار یکی از فصل های پرطرفدار بین ما آدم هاست. کسی به او بد و بیراه نمی گوید و همه او را سفت و محکم بغل می گیرند. بهار ساده نیست اصلا، پر زرق و برق است. انواع گل ها، انواع آب و هواها، انواع حشرات را در خود جای داده است.
امسال هم یک بهار دیگر به بهارهای عمرمان اضافه شد. اینکه چه درس هایی از بهار گرفتیم بماند برای خودمان. اما باید از خودمان بپرسیم، بهارهای بعدی را اگر دیدیم همینطور برخورد خواهیم کرد؟ بعضی هامان همینطور دمغ و سرد به او سلام خواهیم کرد
لاک آبی اسمانی زده ام و با زرد گوشه انگشت اشاره چپم خورشید کشیده ام. بدم نمی اید وسط این پاییز مزخرف حس کنم خورشیدی هم وجود دارد و تابستان روزی خواهد امد! و به قول همینگوی:خورشید باز طلوع خواهد کرد. 
از پنج شنبه کذایی پیش، هنوز ترس مرگ توی تنم مانده. با فکر اینکه ایا تابستان امسال را میبینم یا چی، قلبم فشرده میشود و چشمانم پر از اشک. روزی از شدت این ترس خودکشی میکنم. هیچ بعید نیست. کدام احمقی گفته ما هفتاد سال عمر میکنیم؟ به سامان قسم که دور نیس
دلم میخواهد با تمامِ وجود زندگی را نفس بکشم، دلم میخواهد با بند بند وجودم زندگی را به آغوش بگیرم،زندگی یک فرصت فوق العاده است که دلم میخواهد لحظه به لحظه اش را به زیبایی نقاشی کنم،خدای مهربان به من فرصت نفس کشیدن بخشیده است، خدای مهربان و با عظمتم به من فرصت بودن داده است، دلم میخواهد زیبا زندگی کنم... با خیال آسوده و آرام :) 
برتری حضرت امیر المومنین و حضرت زهرا سلام الله علیهما بر همه‌ی مردم (به روایت اهل تسنن)
از جمله فضائل حضرت علی بن ابی طالب سلام الله علیه و حضرت زهرا سلام الله علیها، محبوبیت ایشان نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله می‌باشد چنانچه نسائی از علمای بزرگ اهل تسنن در خصائص چنین روایت کرده است:
۱۱۰- أخبرنی احمد بن شعیب ، قال : اخبرنی زكریا بن یحیى ، قال : اخبرنا ابراهیم بن سعد قال : حدثنا شاذان ، عن جعفر الاحمر ، عن عبد الله ابن عطاء عن ابن بریدة ، قال :
با سلام خدمت همکاران محترم
سومین اطلاعیه از بابت فعالیتهای این روزهای کاری همکاران اجرایی در مدارس
-در امین مدارس فنی  امکان دریافت سوابق دوره تابستان 96-95 و تابستان  97-96  فراهم شده است و مدارس بدون هیچ مشکلی می توانند اطلاعات این دوره را انجام دهند.
-همکاران مدارس فنی اگر در سالتحصیلی 96-95 و 97-96 دوره های ضمن سال و تابستان  دانش آموزی تغییر رشته ای داشته اند قبل از انجام عملیات محاسبه کارنامه و وضعیت مدرسه دریافت دانش آموزان تغییر رشته را انجا
زندگی مانند یک شمع است که با سوختن در حال آب شدن است .
هر چه در زندگی طمع کنیم و آتش خود را داغ تر کنیم زود تر آب خواهیم شد و زود تر از این دنیا خواهیم رفت.
از همه این ها مهم تر فرصت زندگی است که از هر چیز مهم تر است  یعنی در فاصله این آب شدن  فرصت هایمان را از دست ندهیم و از این زندگی و فرصت هایش به خوبی استفاده کنیم .
گاهی کاری نداریم که انجام دهیم و نیاز به یک هم صحبت خوب داریم در این موقع می توانیم از بهترین یار زندگی یعنی کتاب استفاده کنیم
در این
با سلام و ادب و احترام
امروز شنبه 12 مرداد است.
هفته ای که گذشت را در این مطلب خواهم نوشت.
ظهر جمعه هفته گذشته (چهارم) بابا و ریحانه و زهرا از یزد برگشتند و الهه خانم و خواهرشان همانجا ماندند.
ظهر همه خانه ما بودند. عصر جمعه برای سرکشی از خونه ای که می سازیم به همراه خانم و بچه ها رفتیم تا هم دیوارها را آب بدهیم و هم صبحانه فرای کارگران را تهیه نماییم و شب خانه کمیل ماندیم.
روز شنبه کمیل خونه بابا بود. شب نیز ما رفتیم و ماندیم و بعد شام رفتیم امامزاد

کسی نمی‌تواند به طبیعت بگوید چرا زمستان شدی ؟ چرا پاییز نماندی ؟ کسی نمی‌تواند به برف بگوید که چرا آب شدی ؟یا اصلاً چرا آمدی که آب بشوی ؟کسی نمی‌تواند به زمین اعتراض کند که چرا انقدر سرد می‌شوی ...کسی نمی‌تواند به پاییز بگوید که چرا دلگیری ؟ چرا برگ‌ها را حرام می‌کنی ؟ چرا زرد می‌شوی ؟ چرا اخم می‌کنی ؟ چرا اشک می‌ریزی ؟کسی به تابستان نمی‌گوید که چرا انقدر گرمی ؟ کسی نمی‌پرسد که بارانت کو ..؟ از همه مهم‌تر بهار که همه‌چیز تمام است و هی

کسی نمی‌تواند به طبیعت بگوید چرا زمستان شدی ؟ چرا پاییز نماندی ؟ کسی نمی‌تواند به برف بگوید که چرا آب شدی ؟یا اصلاً چرا آمدی که آب بشوی ؟کسی نمی‌تواند به زمین اعتراض کند که چرا انقدر سرد می‌شوی ...کسی نمی‌تواند به پاییز بگوید که چرا دلگیری ؟ چرا برگ‌ها را حرام می‌کنی ؟ چرا زرد می‌شوی ؟ چرا اخم می‌کنی ؟ چرا اشک می‌ریزی ؟کسی به تابستان نمی‌گوید که چرا انقدر گرمی ؟ کسی نمی‌پرسد که بارانت کو ..؟ از همه مهم‌تر بهار که همه‌چیز تمام است و هی
امروز در حسرت فرصت های از دست رفته ی قبل هستم فرصت هایی که برای مطالعه ی بیشتر بیشتر و خیلی بیشتر داشتم، وقت و زمان و فرصت هایی که برای بدست اوردن مهارت های بیشتر و بهتر از دست دادم.
فرصت هایی که داشتم برای اشتباه کردن و نکردم، اشتباه نکردم. و الان امروز باید کارهایی رو انجام بدم برای درآمد که هیچ علاقه ای به اون ها ندارم
باید وقتهام رو برای جاها و کسانی بگذارم که دوسشون ندارم و یا علاقه ای با بودن با اونها ندارم .
قبلا میتونستم با تلاش و انجام د
نسخه ی پی دی اف این شماره را می توانید از این جاببینید و بخوانید. ورق ی اول: اگر این مکان بوسیله  گیتی می آمدم فیلسوف خواه آشپز می شدم! بازگشایی مدرسه ها همراه با شهرداران مکتب گوین، جایزه ای برای نوجوانان نوظهور ترین مکتب های گیتی! صفحه ی دوم: تولد امشب نخواب برگ ریزان ۵۹ به روایت ایلا ورق ی سومین: مونولوگ های شهریوری شناخت دیگر بگذاریم خیابان ها نفس بکشند صفحه ی چهارم (آثار نوجوانان): خاطره سازی تابستان خود را چگونه گذراندید؟ پنجره
قبل دستور بگم که من میزان شکر و آب و میوه رو برابر میریزم بجز مرباهایی که با میوه های ترش مزه درست میشه که دراونصورت میزان شکر بیشتره.مثلا معیارتون هر چیزی که بود (کاسه، سطل، پارچ ...) با همون میوه و شکر و آب رو به میزان مساوی استفاده کنید.کدوی من سفید بود و گوشت این کدو رو ما استفاده نمیکنیم فقط تخمه ش استفاده میشه.از گوشتش فقط برای مربا استفاده میکنیم.با کدو تنبل نارنجی و زرد هم میتونید درستش کنید هیچ فرقی نمیکنه.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
بلند شدم و محکم زدم روی میز و به عطا گفتم:
+ لعنتی تو اگر همونجا هم بهم میگفتی هم چیز رو من نجاتت میدادم. اما نگفتی... خودت با دست خودت رفتی توی لجن.
احساس کردم دستم سرد شده و انگار یکی یه پارچ آب یخ ریخته روی دستم. یه لحظه متوجه شدم دستم خونریزی داره میکنه و انقدر ذهنم درگیر بازجویی شد نفهمیدم دستم زخمیه و نباید باهاش مشت میزدم.
فوری اومدم سمت در رو باز کردم که برم بیرون، دیدم عاصف توی حیاط ایستاده. سوت زدم براش و اومد س
با فرا رسیدن فصل تابستان بسیاری از افراد برنامه‌های سفر خود را برنامه‌ریزی می‌کنند. یکی از مهم‌ترین عواملی که افراد را ترغیب به انتخاب یک مقصد برتر گردشگری می‌کند آب‌وهوای مناسب است. اگر قصد سفر در این فصل را دارید و هنوز مقصد خود را تعیین نکرده‌اید در ادامه‌ی این مقاله بهترین شهرها برای سفر در تابستان را معرفی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
با شروع فصل گرما، برخی بیماری‌ها شایع‌تر هستند که با رعایت نکات بهداشتی می‌توانید از ابتلا به آنها پیشگیری کنید.

تابستان با وجود میوه‌های رنگارنگ و اوقات فراغت مناسبی که برای خانواده‌ها فراهم می‌کند، فصل بیماری‌های مختلفی است؛ از گرمازدگی گرفته تا سرماخوردگی‌هایی که از بیماری زمستانی طاقت‌فرساتر است. اما اگر این بیماری‌ها و علتشان را بشناسیم، بهتر می‌توانیم از ابتلا به آن‌ها جلوگیری کنیم.
ادامه مطلب
برای خرید یک سری ظروف مسی به بازار رفته بودم.
قیمتهای این ظروف واقعا بالا رفته و برام جالب بود.
قیمت لیوان مسی از هجده هزار تومان شروع می شد و تا سی هزار تومان میرسید.
قیمت یک جای میوه ای بزرگ تقریبا چهارصد هزار تومان بود
قیمت یک پارچ آب را تقریبا یکصد و بیست هزار تومان 

چیزی که با توجه به مقایسه قیمتها مشاهده کردم حدودا بیست درصد قیمتها از داخل شهر پایین تر بود
البته توصیه می کنم به بازار سید اسماعیل بروید. قیمتهاش بهتره و مس فروشهای بیشتری

آدم هایی هستند که در زندگی آنچنان مشغول خودشان اند که فرصت برای هیچ چیز دیگری را ندارندفرصت اینکه بخواهند ادای چیزی را در بیاورند که نیستند ، که نمیتوانند باشند فرصت اینکه رفتارشان آنطوری باشد که دیگران آنرا بیشتر پسند میکنند ، فرصت اینکه وقت شان را پای چیزی هدر دهند که دوست اش ندارند کلیشه نیستند ، بلد نیستند که باشند ، اصلا یاد نگرفته اند آنچنان مشغول خود و دنیای خودشان اند که مسخره شدن ها ، تیکه های بزرگ و کوچکی که بهشان انداخته می
مدتی است که بحث تخصیص سهمیه نوروز در صدر اخبار قرار گرفته اما واقعیت این است که تاکنون ابلاغیه‌ای به شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی برای این موضوع صادر نشده و آنطور که سخنگوی دولت نیز اعلام کرده است اختصاص سهمیه بنزین نوروزی قطعا شامل ایام نوروز ۹۹ نخواهد شد.
ادامه مطلب
یک احتمالاتی هست که این اخرین تابستانی است که با زری مامان و بابا این روزهای طولانی را سپری میکنم. بیشتر اوقات را با انها میگذرانم. تفریح های مشترک با آنهاپیدا کرده ام. با پدر شب ها سریالNarcos را میبینیم و با مادر مسابقه اشپزی دستپخت را. کمترین علاقه ای به تلویزیون دیدن ندارم ولی هربار ادای هیجان زده شدن درمیارم و وقتی حواسشان شش دنگ جمع قسمت مهم سریال یا مسابقه است، نگاهشان میکنم. به نظرم میرسد که تا وقت هست باید از همه چیز یا حداقل آن چیزهایی
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
در روز سه شنبه 98/3/7 راس ساعت 11 ظهر جلسه ای با حضور آقای فرهادی رئس اداره آموزش و پرورش شهرستان الشتر و یوسفوند معاونت پرورشی و فرهنگی،کارشناسان فرهنگی هنری و قرآن و عترت اداره آموزش و پرورش،  در  محل اتاق مدیریت اداره  آموزش و پرورش این شهرستان جهت فعالیت های اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان 98-97برگزار گردیددر مجموع تعداد 12 پایگاه تابستانی شامل کلاس های قرآنی ، فرهنگی و هنری و ورزشی در ایام تابستان 1398 در قالب کلاس های اوقات فراغت فعالیت خو
 فرشته یک‌روز در کانالش از قول مهدی صالح‌پور نوشته‌بود: «تابستان بلاگرها برمی‌گردند.»
تابستان که شد من برگشتم. جسته‌گریخته شاید، اما برگشتم. اول به خودم بعد به وبلاگم. حالا که برای خواندن وبلاگ‌هایتان، اینوریدر را باز کردم، دیدم که سپینود ناجیان هم برگشته یک‌ماه پیش. پسِ سال‌ها آمده و برایمان از خودش و کاروبارش می‌نویسد.‌ در یکی از پست‌ها از کارگاه نوشتنی که دارد برپا می‌کند نوشته و گفته که ترس از فراموشی و دلهره‌ی بی‌اعتناییِ آدم
نور آفتاب منبع ویتامین D طبیعی است که بدن‌مان برای حفظ تناسب و سلامتی به آن نیاز دارد. برای حفاظت از گونه‌های مختلف روی زمین شامل گیاهان و انسان‌ها نور آفتاب ضروری است. اما، وقتی این پرتوهای آفتاب به شدت سوزان می‌شوند به خصوص در ماه‌های تابستان، می‌تواند زیان آور باشد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض گرمای سوزان تابستان می‌تواند برای سلامت عمومی ما، از جمله پوست‌مان، مهلک باشد.
ادامه مطلب
ممکن است در فصل تابستان باتوجه به گرمای شدید دچار بیماری های گوارشی شوید که علائم آن بصورت اسهال و استفراغ بروز می کند.دفع مایعات از طریق اسهال می‌تواند سبب کم‌آبی بدن شود. در برخی از موارد تب، بی‌اشتهایی، دل‌پیچه، تهوع و کاهش وزن هم روی می‌دهد.در قسمت زیر انواع علائم عفونت گوارشی را قرار داده ایم.می توانید برای آشنایی با انواع بیماری گوارشی همراه ما باشید.

ادامه مطلب
زک تصمیم داشت برگردد آمریکا. میخواست برای دکترا اپلای کند. تابستان مادربزرگش فوت شده و برای همین رفته بود خانه. بعد از دو سال. و حالا می‌گوید پشیمان است از برگشتن. تابستان که رفته آمریکا دیده دیگر نمی‌تواند آنجا زندگی کند. حالا می‌خواهد همین‌جا بماند.
همیشه فکر میکردم خوش به حال آن‌هایی که از کشورهای جهان اول هستند. آن‌ها همیشه بدون نگرانی برمی‌گردند کشورشان. انگار اشتباه می‌کردم. مهاجرت چیز عجیبی است. به قول زک نه اینجا هیچ‌وقت خانه‌ا
مناقب و شخصیت والای امام سجاد علیه السلام در کلام یعقوبی
یعقوبی مورخ نامی در تاریخ خود چنین می‌نویسد:
وكان أفضل الناس وأشدهم عبادة وكان یسمى زین العابدین وكان یسمى أیضا ذا الثفنات لما كان فی وجهه من أثر السجود وكان یصلی فی الیوم واللیلة ألف ركعة ولما غسل وجد على كتفیه جلب كجلب البعیر فقیل لأهله ما هذه الآثار قالوا من حمله للطعام فی اللیل یدور به على منازل الفقراء. قال سعید بن المسیب ما رأیت قط أفضل من علی بن الحسین.
او برترین مردم زمانش بود
دانلود آهنگ جدید محمد نورافکن فرصت
دانلود آهنگ محمد نورافکن به نام فرصت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده فرصت با صدای محمد نورافکن از جوان ریمیکس
ترانه و ملودی : محمد حسین آقایی
Download New Music Mohammad Nourafkan – Forsat

خواننده سبک پاپ، محمد نورافکن موزیک جدید خود را منتشر کرد.
جدیدترین موزیک این خواننده جوان، فرصت نام دارد.
این موزیک در تاریخ ۱۴ مرداد منتشر شد.
ترانه و ملودی این اثر از محمد حسین آقا
~دیروز تو یه سگ گرمایی پا شدیم مث این اسکلا رفتیم لواسون :| سیم aux عم خراب بود با کوچکترین حرکتی اهنگ قطع میشد. بعد فک کنین جاده لواسون هم از نظر پیچ پیچ با جاده هراز و جاده چالوس برابری میکنه :| منم با شصتم سیمو گرفته بودم جیغ می کشیدم :| 
~چقد خوشحالم که مدرسه نمیرم :)
~یه اهنگ پیدا کردم خیلی قشنگه اسمش پاچ لیلیه. پارچ نه ها، پاچه هم نه، پاچ :|
~بنظرتون برم باشگاه این سه ماهو؟ 
~دیروز که رفته بودیم بیرون یه نی نی اومد کنارم :)) کلی ادا اطوار و چشمک و تکو
اوقات فراغت تابستان فرصت مناسبی برای بیان علاقه خود به دیگران و یک مناسبت خوب برای یادآوردی به نزدیکترین عزیزانمان است. پس چرا شما نیز مانند بقیه از این موقعیت خوب استفاده نکنید؟ البته ابتدا باید چند راه کار برای تقویت روابط اجتماعی خود بیاموزید!
اصلا مهم نیست که شما این برنامه را برای چه کسی ترتیب می دهید؛ مادر، بهترین دوست یا نامزد شما. تمام روابط بسیار مهم هستند و تمام این روابط می توانند ارتقا پیدا کنند. چرا این ماه را به عنوان نقطه شرو
طبق گزارشات وزارت نیرو، با شیوع کرونا و متعاقب آن مراقبت های شخصی و بهداشتی، مصرف آب تا 40 درصد افزایش یافته است. این در حالی است که کشور ما با بحران جدی آب مواجه است و این افزایش مصرف می تواند عواقب بدی را به همراه داشته باشد. تابستان نزدیک است و اگر مصرف به همین رویه ادامه یابد در تابستان ممکن است با قطعی های پی‌درپی آب مواجه شویم. از طرفی نمی توان انتظار داشت که مردم به خاطر صرفه جویی در مصرف آب از مراقبت و شستشو در برابرکرونا صرف نظر کنند.
ام
تابستان را به نام سرعین زده اند... 6 دنگ! هوای تابستان برای سفر به یک منطقه خوش آب و هوا و خنک مثل سرعین خیلی مناسبه. تور سرعین اردبیل آستارا در از فصل بهار آغاز می شود اما در فصل تابستان به اوج خود میرسد و تقاضای سفر به سرعین در این فصل دو برابر بهار است. سرعین شهر چشمه های آبگرم و در دامنه های سرسبز سبلان قرار گرفته است و آب و هوای خنک آن در فصل گرم سال سبب جذب گردشگران ایرانی و توریست های خارجی به این منطقه می شود.
کد تخفیف 50 درصدی : nrz99

مشاهده سرفصل و تهیه آموزش : pythonchallenge.ir

در این روزهای قرنطینه، بهترین فرصت برای افزایش دانش و استفاده از آموزش های کاربردی و پروژه محور و آماده شدن برای بازار کار می باشد.

⏰ فرصت استفاده : روز چهارشنبه 13 فروردین 1399

یک متخصص طب سنتی با تأکید بر اینکه نباید در فصل گرما غذاهای گوشتی، سرخ‌کردنی و غذاهای با طبع گرم مصرف شود، گفت: سکنجبین که ترکیبی از عرق نعنا، سرکه، آب و عسل است، بسیار مفید بوده و خاصیت رفع عطش و انرژی‌زایی خوبی دارد.
نعمت‌الله مسعودی متخصص طب سنتی درباره «راه های مقابله باگرمازدگی در فصل تابستان»، اظهار داشت‌: باید توجه کنیم که اکنون در فصل گرما هستیم؛ در نتیجه  ضرورتی ندارد تا وعده غذایی ناهار را میل کنیم و مهم‌تر از این موضوع توجه به
سلام
ثبت نام برنامه های شاد تابستان امسال اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شروع شد.
یکشنبه هر هفته کلاس های آموزی و سه شنبه هر هفته برنامه تفریحی برای کل تابستان فقط 135000 تومان
برای آگاهی دقیق تر از برنامه ها و ثبت نام با شماره
09171063200
تماس بگیرید
محل برگزاری کلاس ها هم شیراز خیابان زند هست
عسل ارده دارویی شفابخش برای تمامی بیماری‌های ناشی از سرد شدن مزاج بدن است. در ادامه با خواص عسل ارده برای سلامتی آشنا شوید.
افرادی
که بلغمی مزاج هستند و دارای طبع سرد و ترند، در فصل زمستان احساس سرمای
بیشتری می کنند؛ این افراد باید از مواد غذایی گرم مثل عسل ارده و شیره
استفاده کنند. فصل تابستان دارای مزاج گرم و خشک است به همین دلیل
افرادی که دارای طبع صفراوی هستند در این فصل شدیداً دچار بحران جسمی و
روحی می شوند. صفراوی مزاج ها تحمل گرمای ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها