نتایج جستجو برای عبارت :

تو آنی هستی که داری تکرارشان می‌کنی!!!

به روزرسانی را که فقط برای انواع بازی ها، نرم افزارها و برنامه های کامپیوتری نگذاشته اند گاهی هم آدم ، باید افکارش را به روز کند!طرز فکرش را ارتقا بدهدحال و هوایش را تازه کند مثلا دور بریزد تمام خاطراتی را که تکرارشان چیزی به جز غم و اندوه  نداردرها کند بعضی وابستگی ها را که حال و روزش را به هم میریزند افسوس ها را غصه ها را نگرانی ها را و تمام تلخی هایی که بوی کهنگی گرفته اندگاهی باید یک گوشه ی دنج نشستزندگی را نو کرد و یک "من" تازه ساختبا با
وقتی می‌خواهی از چیزی زیادتر داشته باشی، باید آن را اندازه بگیری.
این، یکی از اصول کتمان‌ناپذیر موفقیت است که باید همیشه جدی گرفته شود.
اگر حواست نباشد، همین‌طور تکرار خواهی کرد.
یک دفعه چشم بر می‌گردانی و می‌بینی که بیشتر وقت‌ها، چیزهایی را تکرار کرده‌ای که ارزشش را نداشته و اصلاً نمی‌خواستی تکرارشان کنی.
مسیر چنین است:
تکرار، مادر مهارت است.
برای موفقیت، باید مهارت داشته باشی.
برای موفقیت‌های جدید، نیاز به مهارت‌های جدید داری.
بر
خلاصه روز بیست و ششمهر اشتباهی، موهبتی است در جامه ی مبدل. تمرین معجزه آسای امروز این را ثابت میکند، چون تو در شرف این کشف هستی که در واقع در درون هر خطایی، مواهب الهی هنگفتی نهفته است.همه ما اشتباه میکنیم و اگر خطایی نمیکردیم، هرگز چیزی یاد نمیگرفتیم و هرگز عاقل تر و خردمندتر نمیشدیم.ما حق انتخاب داریم، یعنی آزادیم خطا کنیم. اشتباه ممکن است آسیب برساند.اما اگر از اشتباهی که کردیم تجربه کسب نکنیم، رنجی که از بابت آن بردیم انگار برای هیچ بود.
همه ی ما از خانواده های متفاوتی متولد شده و بزرگ شده ایم. به جرئت می توان گفت ذات ما مشکلی ندارد این تریبت است که از ما چیزی میسازد که همین الان هستیم.
اگر قصد تغییر داری باید خودت را تربیت کنی
تمام خزعبلات ذهنت را پاک کن، ژنتیک یا محیط هیچکدام بندی نیست که بتواند در برابر اراده ی آزاد و الهی تو تاب بیاورد همه شان پاره خواهند شد اگر بخواهی و خودت را تسلیم قدرت برتر کنی.
برای تغییر یافتن نیازمندی آگاهی از شخصیت گذشته ات هستی و نیازمند تربیت کردن
فضیلت زیارت امام رضا علیه السلام (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
٤٦٧- أنبأنی الشیخ كمال الدین علیّ بن محمد بن محمد بن محمد بن وضّاح الشهربانی، أنبأنا مؤرخ بغداد الإمام محبّ الدین محمد بن محمود بن الحسین بن النجار إجازة، قال: أنبأنا الإمام أبو الفتوح ناصر بن أبی المكارم المطرّزی إجازة، أنبأنا الإمام أخطب خوارزم أبو المؤیّد الموفّق بن أحمد المكی، ثم الخوارزمی، قال: أخبرنی الشیخ الزاهد الحافظ أبو الحس
نیچه در «چنین گفت زرتشت» پیامبر کهن‌سالی که به کمال رسیده را تصویر می‌کند که از کوه پایین می‌آید تا آن‌چه یافته را با مردم در میان بگذارد. زرتشت سخن سر می‌دهد که: «تصور کنید شبحی شبانه بالای سرتان می‌آید و می‌گوید از حالا هر چه تاکنون زیسته‌ای، همه‌ی دقایق و اتفاقات و کارها، از برگی که می‌افتد تا عنکبوتی که می‌رود، تا ابد تکرار می‌شود.»آن وقت زرتشت می‌پرسد: «آیا دندان می‌سایید و شبح را لعن می‌کنید یا او را فرشته مهربان می‌خوانید؟اگ

بازاریابی موبایلی یا Mobile Marketing یکی ازانواع بازاریابی است که می‌توان آن را زیرمجموعه‌یبازاریابی دیجیتال در نظر گرفت.
موبایل را هفتمین رسانه‌ی انبوه جهان نامیده‌اند(+). به این معنا که پس از چاپ، صفحه‌های گرامافون، سینما، رادیو، تلویزیون و اینترنت، موبایل هفتمین نسل از رسانه‌های انبوه است که تکنولوژی در اختیار انسان قرار داده است.
معمولاً در توضیح اهمیت موبایل مارکتینگ به ضریب نفوذ موبایل و تعداد گوشی‌های همراه در سراسر جهان و آما

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
 روزها و بیشتر از آن شب ها با خودم خلوت میکنم و در دنیای لاینتهی افکار سیر میکنمبه آینده می روم ، به حال فکر میکنمبه جاده ی هجدهبه چالش قبل از تولدبگذارید کمی از آن بگویم و سپس به موضوع اصلی ام باز خواهم گشتهرسال چند ماه مانده به تولدمتمام آنچه که در رفتارم و عادت های روزمره ام نمی پسندم را می نویسمو سعی بر این دارم که ، تا قبل از تولدم تمامی آن ها را تغییر و یا پاک بکنمو چون که آن ها را به صورت نوشته در می آورمپس از هربار تکرارشان بیشتر متوجه آن
 روزها و بیشتر از آن شب ها با خودم خلوت میکنم و در دنیای لاینتهی افکار سیر میکنمبه آینده می روم ، به حال فکر میکنمبه جاده ی هجدهبه چالش قبل از تولدبگذارید کمی از آن بگویم و سپس به موضوع اصلی ام باز خواهم گشتهرسال چند ماه مانده به تولدمتمام آنچه که در رفتارم و عادت های روزمره ام نمی پسندم را می نویسمو سعی بر این دارم که ، تا قبل از تولدم تمامی آن ها را تغییر و یا پاک بکنمو چون که آن ها را به صورت نوشته در می آورمپس از هربار تکرارشان بیشتر متوجه آن
خانم موشه می گفت تنها راه درمان این است که درباره اش صحبت کنم تا متوجه بشم چیز خاصی نیست و دیگر ماجرا را بزرگ نکنم. می گفت اگر شخصیت من مانند یک میز پهناور باشد مشکل من تنها یک خودکار روی آن میز است. خانم موشه گفت باید برایتان بنویسم و من هم می خواهم همین کار را انجام دهم. اگر متن های طولانی خسته تان می کند خیلی راحت از این پست بگذرید :)

من لکنت دارم. شاید اطرافتان کسی را داشته باشید که لکنت دارد، شاید هم نه. شاید خودتان که دارید این متن را می خوا
همه می‌دانیم که متاسفانه این روزها وبلاگ‌نویسی از رونق قدیم افتاده و به‌نظر می‌رسد تنها راه زنده نگه‌داشتنش به‌روز شدن خدمات سرویس‌دهنده‌هاست. بدیهی است که بیان هم برای ادامهٔ حیاتش، باید در این مسیر قدم بگذارد و اگر به چیزی که هست بسنده کند دیر یا زود شاهد خاموش شدنش خواهیم بود. 
این روزها دکتر صفایی‌نژاد آغازگر پویشی شده‌اند به‌نام «پویش درخواست از بیان برای توسعهٔ خدمات بلاگ» تا کاربران مهم‌ترین نیازها یا درخواست‌هایشان را بی
همه می‌دانیم که متاسفانه این روزها وبلاگ‌نویسی از رونق قدیم افتاده و به‌نظر می‌رسد تنها راه زنده نگه‌داشتنش به‌روز شدن خدمات سرویس‌دهنده‌هاست. بدیهی است که بیان هم برای ادامهٔ حیاتش، باید در این مسیر قدم بگذارد و اگر به چیزی که هست بسنده کند دیر یا زود شاهد خاموش شدنش خواهیم بود. 
این روزها دکتر صفایی‌نژاد آغازگر پویشی شده‌اند به‌نام «پویش درخواست از بیان برای توسعهٔ خدمات وبلاگ» تا کاربران مهم‌ترین نیازها یا درخواست‌هایشان را ب
این روزها دکتر صفایی‌نژاد آغازگر پویشی شده‌اند به‌نام «پویش درخواست از بیان برای توسعهٔ خدمات بلاگ» تا کاربران مهم‌ترین نیازها یا درخواست‌هایشان را بی
...در ادامه‌ی چند پست قبل...
 حسنخان، عموی پدربزرگم تا آخر عمر بچه‌دار نمی‌شود. اما برادرش،پدرِ آقابزرگ ِمن، صاحب دو دختر می‌شود. از آن‌جا که بیشتر مردها بعد از هزار سال هنوز هم با جنس ِ دختر‌‌ مشکل دارند. قطعا آن زمان هم پدرِ پدربزرگم، علی برار خان، از اینکه پسری نداشته که خدای ناکرده نسلش منقرض بشود ناراحت بوده. بابا تعریف می‌کرد که  روز عروسی یکی از دخترها(رقیه)، خبردار می‌شوند که خانمِ علی‌برار، باردار است. بعد از چند ماه که بچه به دن

همه ما اسم کتاب های 504 و 1100 را شنیدیم. مطالعه این کتاب ها به صورت کامل یعنی به همراه جملات و متن ها حتما مفیده است اما چند مشکل داره:
فرصت محدود: احتمالا شما فرصت محدودی دارید اما مطالعه این منابع آن هم با جملات و متن هاشون خیلی زمان بر است.
عدم تطابق: برای آزمون MSRT لغات اضافی داره و همچنین برخی لغات را نداره.
دایره واژگان متفاوت: سطح ما در زبان با هم متفاوت است. برخی از ما لغات ساده ای را نمی دونیم که در دایره لغات این کتاب ها نیست.
یادگیری بهت

همه ما اسم کتاب های 504 و 1100 را شنیدیم. مطالعه این کتاب ها به صورت کامل یعنی به همراه جملات و متن ها حتما مفیده است اما چند مشکل داره:
فرصت محدود: احتمالا شما فرصت محدودی دارید اما مطالعه این منابع آن هم با جملات و متن هاشون خیلی زمان بر است.
عدم تطابق: برای آزمون MSRT لغات اضافی داره و همچنین برخی لغات را نداره.
دایره واژگان متفاوت: سطح ما در زبان با هم متفاوت است. برخی از ما لغات ساده ای را نمی دونیم که در دایره لغات این کتاب ها نیست.
یادگیری بهت
به قول گِلِن کوک:
صبح‌ فوق‌العاده است ولی تنها اشکالش این است که در ساعت نامناسبی از روز واقع شده‌.

شاید شما هم آدمِ سحرخیزی نباشید، اما بدتان نیاید که همتی کنید و سحرخیز شوید. پس ادامه‌ی این مقاله را از دست ندهید.
مشکل دیر بیدار شدن این است که آدم را به عجله می‌اندازد و خیلی بد است که صبحِ آدم اینطوری شروع شود. اگر بخواهی با عجله دکمه‌های لباست را سه تا یکی ببندی و هول‌هولَکی دنبال سوئیچ ماشین بگردی و کفشت را در راه‌پله پایت کنی، از همان
میدانم با علاقه و اشتیاق بسیار میخواهید راز جذب ثروت فراوان را از من بشنوید. قانون جذب ثروت، یکی از پرطرفدارترین موضوعات آموزش قانون جذب است. اگر شما عوامل عدم جذب را در خود بیابید، بی شک موانع را برطرف کرده و شما آماده جریان یافتن شکوه و عظمت ثروت در زندگی خود خواهید شد. بدون برطرف کردن عوامل و موانع بازدارنده هرگز و هیچگاه نمی توانید ثروت را جذب نخواهید کرد.
آیا واقعا می خواهید به آهن ربای جذب پول تبدیل شوید؟
اگر جواب شما مثبت است، خواندن ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها